یکشنبه, ۱۷ اسفند(۱۲) ۱۳۹۹ / Sun, 7 Mar(3) 2021 /
           
فرصت امروز
نوبت دهی هوشمند در عصر فاصله گذاری اجتماعی

خدمتی دیگر از بانک پاسارگاد در دوران کرونا

1 ماه پیش ( 1399/11/5 )
 

همه گیری ویروس کووید-۱۹ و تداوم وضعیت فاصله گذاری اجتماعی، لزوم ارائه خدمات بانکداری به صورت غیرحضوری را بیش از همیشه افزایش داده است. به حداقل رساندن مراجعه حضوری به شعبه بانک ها می تواند تأثیر بسزایی در حفظ سلامت جامعه داشته باشد. در این میان، گاهی مراجعه حضوری به شعبه های بانک، اجتناب ناپذیر است.

به گزارش پارسینه، در این شرایط رعایت برخی موارد نظیر جلوگیری از تجمع مشتریان در شعبه ها، حداقل کردن زمان حضور مشتریان از طریق مدیریت زمان و همچنین حذف روش های لمسی نوبت گیری در شعبه ها می تواند بخش عمده ای از خطرات را کاهش دهد.

در این راستا، بانک پاسارگاد به منظور جلوگیری از انتقال ویروس و حفظ سلامت مشتریان خود در سال جاری اکثریت شعبه های خود در سراسر کشور را مجهز به دستگاه  های اخذ نوبت با سنسورهای حرکتی یا پدالی کرده  است. سامانه نوبت دهی هوشمند بانک  پاسارگاد نیز خدمت دیگری است که پیش از این در این بانک ارائه می  شد و بهره  مندی از آن در دوران شیوع ویروس کرونا می تواند در قطع زنجیره انتقال این ویروس مؤثر باشد. علاوه بر این، سامانه نوبت ‎دهی هوشمند، امکان برنامه ریزی، مدیریت زمان و صرفه جویی در وقت و هزینه را برای مشتریان گرامی فراهم می کند.

مشتریان گرامی بانک پاسارگاد می توانند با بهره گیری از سامانه نوبت دهی هوشمند، قبل از مراجعه به شعبه، از طریق پیامک، نوبت خود را در صف مشتریان منتظر دریافت خدمت، رزرو کرده و براساس شماره نوبت دریافتی، وقت خود را برنامه ریزی کنند. برای این کار کافی است کد شعبه موردنظر به شماره 10008289 ارسال شود. پس از لحظاتی، این سامانه پیامکی را حاوی شماره نوبت در صف شعبه، تعداد افراد حاضر در صف و زمان تقریبی انتظار برای متقاضی ارسال می کند. به این ترتیب مشتریان قادر خواهند بود چند دقیقه قبل از زمان اعلام شده، برای دریافت خدمات در شعبه حضور داشته باشند. گفتنی است هموطنان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 تماس حاصل کنند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/3tx1Wuul
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه