کارآفرینی کودکان / درس هایی که می توانید از 6 کودک میلیونر بیاموزید - فرصت امروز

دوشنبه, 13 آذر 1396 - 15:10

امروزه هیچ محدودیتی وجود ندارد که کودکان با سنین کم، میلیونر باشند. تعداد کمی از بچه ها قبل از اینکه به سن قانونی برسند، ثروت خوبی دارند. آنها صاحبان کسب وکارهای کوچک، مخترعان و کارآفرینان هستند.

در صورتی که بتوان از عملکرد دیگران آموخت، محدودیت سنی معنایی نخواهد داشت. این کودکان در اوایل زندگی زحمت زیادی می کشند، اما متعهد به ادامه مسیر و بهبود عملکردشان هستند.

در این مطلب به نقل از مدیراینفو، ۶ کودک کارآفرین و میلیونر را معرفی و بررسی می کنیم که چه عواملی به موفقیت آنها کمک کرده است:

Evan of EvanTube

این کودک ۸ساله با کمک پدرش، کانال یوتیوبش را با نام EvanTube راه اندازی کرد و هرساله حدود 1.3 میلیون دلار درآمد دارد. او اسباب بازی ها را بررسی می کند، درباره چیزهایی صحبت می کند که بچه ها به آن علاقه دارند و نیازهای مخاطبان هم سن وسال و در حال رشدش را تأمین می کند.

در واقع این کودک توانست به رغم سن کم فرصت پیش رو برای رفع نیاز هم سن  و سالانش را کشف کند؛ کاری که بسیاری از ما بزرگسالان عملا از انجام آن عاجزیم.

Christian Owens

الگوی او، استیو جابز بود و درنتیجه همین الگو باعث شد در ۱۶سالگی میلیونر شود. او کامپیوتر شخصی اش را به عنوان یک نوجوان اختراع کرد. در سن 14 سالگی، شرکت طراحی وبش را ایجاد کرد. او با توسعه دهندگان و تولیدکنندگان مذاکره کرد تا از طریق او بسته های ساده و با تخفیف برای مشتریان شان ارائه دهند.

از او می آموزیم که احساسات مان را دنبال و راهی پیدا کنیم که بتوانیم افراد را برای به دست آوردن آنچه می خواهند کمک کنیم.

Adam Hildreth

هیلدرت هنگامی که فقط 14سال داشت، با دوستانش برای ایجاد Dubit که نوعی شبکه اجتماعی است، همراه شد. او در انگلستان به شدت محبوب بود و در شانزدهمین سالگرد تولدش حدود 3.7 میلیون دلار در بانک، پس انداز داشت. سپس به توسعه Crisp پرداخت، این شرکت که یک کمپانی نرم افزاری است به محافظت از بچه ها در برابر هکرها و مزاحمان آنلاین می پردازد. 

بنابراین اگر می خواهید موفقیت مداوم داشته باشید، راهی برای نوآوری پیدا کنید.

Cameron Johnson

جانسون در سن ۱۱سالگی از پدر و مادرش خواسته بود تا درست کردن کارت های دعوت برای یک مهمانی محلی را به او بسپارند. مهمانان این کارت ها را تحسین کردند و شروع به پیش پرداخت و سفارش کارت برای مهمانی شان کردند. او در سن ۱۴سالگی شرکتش را تأسیس کرد، سپس به تبلیغ آنلاین و توسعه نرم افزاری پرداخت. در دبیرستان، درآمد ماهانه او حدود 400000 دلار بود.

درسی که از او می آموزیم این است که همه چیز را خوب انجام دهید و از تغییرات و انجام کارهای جدید نترسید.

Geoff, Dave, and Catherine Cook

این خواهر و برادران سایتی محبوب به شکل رسانه ای اجتماعی به نام MyYearbook ایجاد کردند. ایده این کسب وکار از اینجا آمد که این بچه ها از مدرسه قبلی شان نقل مکان کردند و به دنبال دوستان جدیدی بودند، بنابراین کتاب آنلاین سالانه را ایجاد کردند. البته این ایده قبل از فیس بوک اجرایی شد.

Farrhad Acidwalla

این نوجوان در سن 16 سالگی بنیان گذار رسانه Rockstah شد. این یک آژانس بازاریابی جامع است که 20کارمند در سراسر جهان دارد. او می گوید: «جایگاه و نقش تیم در شرکت من به منزله ستون فقرات در بدن است.»

چیزی که می توانیم از این نمونه بیاموزیم این است که کارآفرینی می تواند خیلی ساده تر از آنچه فکرش را می کنید رشد کند. البته اگر درست فکر کنیم و به موقع عمل کنیم.

کارشناس ارشد کارآفرینی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی