شنبه, ۷ خرداد(۳) ۱۴۰۱ / Sat, 28 May(5) 2022 /
           
فرصت امروز

پرسش: مدتی است که در یک شرکت خصوصی در بخش بازاریابی مشغول کار شده ام، اما این روزها احساس می کنم کارایی لازم را ندارم و احتمال اخراج شدن می دهم. چه پیشنهادی دارید تا در کارم موفق شوم؟

پاسخ کارشناس: موفق شدن یا موفق نشدن یک امر درونی است و به عوامل بیرونی ارتباط ندارد یا حداقل اینکه خیلی کم ارتباط دارد. اگر کارایی لازم را برای شرکت ندارید بهتراست به درون خود مراجعه کنید و بر اساس توانایی شخصی و تجربه و تخصص ببینید چه کار مفیدی می توانید برای شرکت انجام دهید. با توجه به تنوع حوزه فعالیت شما در زمینه بازاریابی می توانید بخش هایی را که با تجربه و انگیزه و تخصص شما هماهنگی بیشتری دارد، انتخاب کنید. اگر اعتماد به نفس خود را از دست داده باشید طبعا احساس نگرانی و ترس و دلهره به سراغ شما می آید و همین عاملی برای عدم موفقیت می شود.

شما می توانید با مطالعه توانایی های روحی و جسمی به علت های کارآمد نبودن خود پی ببرید، زیرا با توجه به سؤال، شما قبلا کارآمد بودید، اما این روزها احساس می کنید که برای شرکت مفید نیستید، بنابراین شاید خستگی، بی خوابی، تغذیه نامناسب، رفت و آمدهای دور و دراز، درگیری های ذهنی، مسائل حاشیه ای زندگی، انگیزه های مالی، ناتوانی جسمی و امثالهم عواملی برای کارآمد نبودن شما باشد. شاید یک مرخصی بتواند حال درون شما را خوب کند و اعتماد به نفس لازم را به شما برگرداند و باز مثل گذشته احساس مفید بودن کنید. در این مورد شاید یک روان شناس با گفت وگوی حضوری بتواند بیشتر به شما کمک کند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/3k9RwLzU
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه