پنجشنبه, ۱۷ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Thu, 8 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

همکاری ادوبی و توییتر

2 سال پیش ( 1399/6/2 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : ایگور بونیفاسیس  

برند ادوبی در جدیدترین بیانیه خود اعلام کرده است که برای تشخیص تصاویر دستکاری شده، به کمک شبکه اجتماعی توییتر و روزنامه نیویورک تایمز خواهد رفت. درواقع صحت اطلاعات به یک معضل جدی در تمامی شبکه‎ ها تبدیل شده و نزدیک شدن به انتخابات آمریکا، توجه به این بخش را تشدید کرده است. در این راستا ادوبی با در دست داشتن بزرگ‎ ترین ابزار ویرایش عکس جهان (فوتوشاپ)، بدون شک بهترین گزینه برای کمک محسوب می ‎شود.

همکاری ادوبی توییتر

در این رابطه توییتر نیز می ‎تواند پس از گذر از بحران هک گسترده‎ ای که تا چند روز قبل دچار آن بوده است، بار دیگر توجه کاربران را به سمت خود جلب نماید. با این حال هنوز مشخص نیست که این اقدام در راستای جلوگیری از انتشار موارد دستکاری شده است و یا صرفا صحت ‎سنجی انجام خواهد شد. درواقع بسیاری از افراد از محدود شدن کاربران و سلب آزادی آنها، نگران بوده و در این رابطه مدیران توییتر هنوز پاسخی را ارائه نکرده‎ اند. درواقع میان موافقان و مخالفان چنین طرح ‎هایی، هنوز اختلاف نظرهای گسترده‏‎ ای وجود داشته و به همین خاطر ممکن است این طرح ابدا مورد توجه سایر شبکه‎ های اجتماعی قرار نگیرد.

منبع : engadget
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/7d3CKal1
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه