سه شنبه, 20 خرداد 1399 - 12:02

کشته شدن جرج فلوید به دست پلیس نژادپرست آمریکایی باعث بروز اعتراض‏ های گسترده و حتی خشونت ‏آمیز در بسیاری از ایالت های آمریکا شده است.

در این رابطه موسس ردیت که همسر مشهورترین تنیس ‏باز سیاه‎پوست جهان خانم سرنا ویلیامز است در اقدامی تحسین ‏برانگیز روشی جالب را برای مقابله با نژادپرستی انجام داده و با استعفا از جایگاه خود، اعلام کرده است که یک فرد سیاه‏ پوست باید جایگزین وی شود.

اقدام تحسین برانگیز الکس اوهانیان

وی در رابطه با دلیل این اقدام خود، کمک برای از بین بردن فرهنگ نادرست نژادپرستی عنوان کرده است. درواقع وی عقیده دارد که هر فردی باید در حد توان خود در این رابطه اقدام کند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

همچنین این اقدام باعث خواهد شد تا وی بتواند الگوی خوبی برای فرزندان خود باشد، با این حال وی اقدامات خود را تنها به این تصمیم شجاعانه محدود نکرده و قرار است که تمامی درآمد امسال خود را صرف حمایت از کمپین های اعتراضی کند.

در این رابطه آقای هافمن از دیگر افراد کلیدی شرکت اعلام کرده است که از این تصمیم تاثیرگذار، کاملا حمایت خواهد کرد. ذکر این نکته ضروری است که اوهانیان همراه با هافمن و شوارتز در سال 2005 این شبکه را تاسیس کرده اند. به همین خاطر برای این استعفا، نظر دو نفر دیگر نیز بسیار مهم خواهد بود. حال باید دید که آیا این اقدام به یک روش در بین مدیران دیگر نیز تبدیل خواهد شد؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید