سه شنبه, ۳۰ دی(۱۰) ۱۳۹۹ / Tue, 19 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

ركورد جدید آمازون در زمینه استخدام

1 ماه پیش ( 1399/9/11 )
نویسنده : جی گرین   مترجم : امیر آل علی  

حتی ویروس كرونا نیز باعث نشده است تا سرعت رشد آمازون كاهش پیدا كند. در این راستا آمارها حاكی از آن است كه آنها در سالی كه به انتهای آن نزدیك می شویم، بیش از 400 هزار استخدام را داشته اند كه یك ركوردی تاریخی محسوب می شود. این موضوع باعث شده است تا شاهد از بین رفتن ركورد 20 ساله والمارت باشیم.

ركورد جدید آمازون در زمینه استخدام

در این راستا در صورت تداوم استخدام ‎ها، این شركت می ‎تواند عنوان بزرگترین كارفرمای جهان را نیز به دست آورد. با این حال تنها مشكلی كه این شركت با آن مواجه است، برخی از اعتراض ‎های درون شركتی بوده و بدون شك با برنامه ‎ای بهتر جهت حمایت بیشتر از كاركنان، این مشكل نیز حل خواهد شد. در این رابطه ذكر این نكته ضروری است كه موفقیت‎ های عظیم آمازون باعث شده است تا جف بزوس به نخستین فردی در تاریخ تبدیل شود كه ثروتی بیش از 200 میلیارد دلار را در اختیار دارد. درواقع 2020 را باید طلایی ‎ترین سال فعالیت این شركت دانست. این امر در حالی است كه اكثر كسب و كارها، روزهای فاجعه ‎باری را سپری می ‎كنند.  

منبع : washingtonpost
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/wPtGLd2D
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه