دوشنبه, ۲۳ فروردین(۱) ۱۴۰۰ / Mon, 12 Apr(4) 2021 /
           
فرصت امروز

ماجرای طراحی و تولید محصولات متنوع از سوی اپل در طول یک سال اخیر سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده است. بسیاری از کاربران در طول یک سال اخیر از خودروی ویژه اپل صحبت کرده اند. در این میان توجه به محصولی دیگر به نام عینک اپل کمتر بوده است. اپل برای ورود به بازار دوربین های واقعیت افزوده اقدام به استفاده از قالب سنتی عینک ها کرده است. طرح های اولیه عینک اپل درست مانند عینک های ساده و روزمره است، با این حال پشت این طراحی ساده امکانات بسیار زیادی نهفته است. 

امکانات حیرت انگیز عینک هوشمند اپل

براساس گزارش سایت اپل اینسایدر، عینک هوشمند اپل دارای قابلیت فرمان پذیری صوتی است. این امر توسعه بسیار مهمی در زمینه تولید عینک های هوشمند محسوب می شود. بسیاری از کاربران برای کار با دستگاه های هوشمندشان به ارائه فرمان های صوتی عادت کرده اند. با این حساب اعمال تنظیمات مختلف بر روی این عینک با برخی از فرمان های صوتی نیز امکان پذیر خواهد بود. 

بدون تردید هنوز برخی از امکانات عینک جذاب اپل برای کاربران مشخص نیست. این امر مربوط به سیاست همیشگی اپل برای پرهیز از بیان دقیق ویژگی های محصولاتش پیش از رونمایی رسمی است. همین امر هیجان بسیار زیادی در میان کاربران مختلف ایجاد کرده است. یکی از شایعات اساسی در مورد امکانات جانبی عینک اپل مربوط به ویژگی مربوط به تمیز شدن خودکارش است. این امر اهمیت بسیار زیادی برای شفافیت تصاویر واقعیت افزوده در عینک های هوشمند دارد. اپل با ارائه این ویژگی به نوعی به مشتریانش برای بهره مندی از بهترین کیفیت ممکن اطمینان داده است. 

عینک اپل در طول یک ماه اخیر انتظارات مشتریان را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده است. عدم موضع گیری رسمی برند اپل در این ارتباط بر بسیاری از شایعات دامن زده است. عینک موردنظر یکی از محصولات اپل است. همین امر برای افزایش انتظارات از عینک موردنظر کافی است. با این حساب شاید برخی از امکانات مورد بحث در نسخه نهایی وجود نداشته باشد، اما بدون تردید یکی از محصولات جذاب چند سال اخیر در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. 

منبع : techradar
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/co6rHRk2
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه