چهارشنبه, ۳ مرداد(۵) ۱۴۰۳ / Wed, 24 Jul(7) 2024 /
           
فرصت امروز

امروزه اینستاگرام به یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی خصوصا برای کسب و کارها تبدیل شده است. با این حال یکی از دغدغه های همیشگی افراد این است که نمی توانند صفحات خود را به خوبی گسترش دهند و این امر باعث می شود که علی رغم در اختیار داشتن محتوای جذاب، رشد چندانی را نداشته باشند. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در جهان مدرن امروز، اگر از ابزارهای موجود بهترین استفاده را نداشته باشید، زمان و هزینه زیادی را از دست خواهید داد. این امر در حالی است که ابزارهای مختلف، به ساده تر شدن کارها منجر می شود که در نتیجه می توانید بدون احساس خستگی، اقدامات بیشتری را انجام دهید. در این راستا شناخت مهمترین ابزارها، بسیار مهم بوده و در ادامه بهترین های سال 2020 را بررسی خواهیم کرد.

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

1-Kicksta

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

بدترین اقدامی که برای رشد یک صفحه می توان انجام داد، خرید دنبال کنندگان غیرواقعی است که به اقدامی رایج تبدیل شده و مضرات بسیاری را دارد. درواقع این مخاطبان ابدا هیچ واکنشی نسبت به برند شما نداشته و اکثر آنها اکانت های فیک هستند. این امر به معنای آن است که شما ابدا نمی توانید انتظاری داشته باشید و بسیاری از آمارهای شما نیز منفی خواهد شد که خود توان سنجش وضعیت موجود را از بین می برد. نکته جالب این است که بسیاری از این برندها، اقدام به پاک کردن صفحات خود و ایجاد یک صفحه جدید می کنند تا از شر این اقدام اشتباه، خلاص شوند. در این زمینه اگرچه برخی از ربات ها وجود دارد که اقدام به حذف فالوورهای فیک می کنند. با این حال توجه داشته باشید که با توجه اینکه شما باید رمز خود را در اختیار قرار دهید، همواره احتمال سوءاستفاده و از دست دادن صفحه وجود دارد. با این حال ابزار Kicksta شیوه ای کاملا متفاوت را دارد. درواقع شما می توانید از این ابزار برای پیدا کردن جامعه هدف خود استفاده کنید. در این رابطه شما تنها کافی است تا پارامترهای خود را مشخص کنید تا این سیستم، مخاطبان مورد نظر شما را پیدا کند. در این مرحله می توانید با دنبال کردن آنها، ارسال پیام و یا لایک و کامنت گذاشتن، آنها را نسبت به برند خودتان جذب نمایید. همچنین در این برنامه شما می توانید صفحه خود را تحلیل کرده و نسبت به مشکلات موجود، آگاهی پیدا کنید. این امر در حالی است که به صورت مداوم، مقالات مرتبط با اینستاگرام نیز قرار داده می شود. 

مطلب مرتبط: چه تصاویری در اینستاگرام بیشترین شانس رشد را دارند؟

2-Hashtagsforlikes

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

هشتگ ها یکی از مهمترین ابزار موجود در اینستاگرام برای دیده شدن محسوب می شود. با این حال استفاده از آنها نیاز به دقت و رعایت نکاتی دارد که مهمترین آنها پیدا کردن بهترین هشتگ ها در زمینه کاری شما است. در این زمینه نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگرچه می توان به سادگی از داخل خود اینستاگرام نیز هشتگ های برتر را پیدا کرد، با این حال آمارهایی نظیر ترندها، وضعیت رشد و بسیاری پارامترهای ضروری دیگر را تنها در این برنامه می توانید پیدا کنید. نکته جالب دیگر این است که به صورت مداوم وضعیت هشتگ های مورد استفاده قرار گرفته شده به شما به صورت آماری نشان داده می شود تا از تاثیر هر یک از آنها آگاهی داشته باشید. درواقع استفاده از یکسری هشتگ های ثابت، باعث می شود تا پس از مدتی قدیمی شوند و دیگر کاربرد لازم را نداشته باشند. با این حال این برنامه با هوش مصنوعی قدرتمند خود، همواره توصیه های جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

3-InVideo

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

تا هفت سال قبل، اینستاگرام بستر جذابی برای اشتراک‏ گذاری ویدئو محسوب نمی شد. با این حال از آن زمان همه چیز فرق کرده و هم اکنون یکی از هشت بستر اصلی در این زمینه محسوب می شود. آمارها نیز در رابطه با انواع محتواها حاکی از آن است که محتوای ویدئویی، در صدر علایق افراد قرار دارد و شانس دیده شدن آنها به مراتب بیشتر است. یکی از دلایل این موضوع در کنار جذابیت، راحتی مشاهده آن برای مخاطبان است. درواقع در پست های عادی، افراد ابتدا باید تصاویر را مشاهده کنند که بدون شک به خوبی حس لازم را منتقل نمی کند و پس از آن باید متن هایی را مطالعه کنند که گاها بیش از حد طولانی هستند. این امر در حالی است که مشاهده ویدئو، اقدامی بسیار راحت محسوب شده و افراد را ابدا خسته نخواهد کرد. با این حال برای تولید ویدئوهای جذاب و حرفه ای، در صورتی که نسبت به ادیت آگاهی نداشته باشید، طبیعی است که کیفیت کار شما ابدا نتیجه ای را به همراه نداشته باشد. درواقع امروزه تعداد رقبا، بسیار زیاد شده و در هر حوزه ای، افراد و برندهای مختلف را می توان پیدا کرد که به صورت تخصصی در حال فعالیت هستند. در این زمینه ابزار فوق به شما امکانات لازم برای ادیت حرفه ای ویدئوها را می دهد. در این زمینه ممکن است تصور کنید که ابزارهایی نظیر پریمیر، شهرت بیشتر و امکانات بالاتری را دارند. با این حال فراموش نکنید که برای فعالیت در بسیاری از ابزارهای ادیت ویدئو، شما نیاز به طی کردن دوره های آموزشی دارید. با این حال InVideo محیط کاربری ساده ای دارد و سریعا می توانید کار خود را شروع کنید. 

مطلب مرتبط: جلب مخاطب در اینستاگرام با 10 تکنیک کاربردی

4-trendHERO

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

همکاری با اینفلوءنسرها به عنوان افرادی که توجهات بسیاری از کاربران متوجه آنها است، در رشد سریع صفحات بسیار مهم است. با این حال یکی از دغدغه های اصلی افراد شناسایی بهترین گزینه ها است. در این رابطه ابزار فوق به شما کمک می کند تا اینفلوئنسرهای مختلف را پیدا کنید. درواقع شما باید به ارتباط حوزه فرد موردنظر به کسب و کار خود، توجه ویژه داشته باشید. پس از آن شما می توانید آمارهای مختلف هر یک از افراد را مشاهده کرده و تصمیم بهتری را داشته باشید. با این حال برای استفاده از این برنامه لازم است تا هزینه 10 دلاری آن را پرداخت کنید. نکته جالب این است که شما می توانید بازخورد تبلیغات قبلی اینفلوئنسرها، پل های ارتباطی و حتی بررسی وضعیت برندهای رقیب را هم در این سامانه انجام دهید. 

5-Planoly

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

برندهای تجاری در برخی از شرایط نیاز به فعالیت روزانه دارند. تحت این شرایط اگر چند صفحه را در اختیار داشته باشید بدون شک با یک چالش جدی مواجه خواهید بود. این امر در حالی است که باید برطبق یک برنامه زمانی مشخص نیز اقدام نمایید. در این راستا وجود یک برنامه برای زمانبندی ارسال محتواها می تواند همه مشکلات را برطرف کند. درواقع تنها کافی است تا در این سامانه، پست خود را مشخص کرده و زمان ارسال آن را تعیین نمایید. با این اقدام حتی می توانید برای هفته ها محتوای خود را از قبل آماده ارسال نمایید. نظم داشتن در ارسال محتواها، بدون شک برای مخاطبان نیز مهم بوده و امکان پیگیری شما را به مراتب ساده تر خواهد کرد. 

6-Iconosquare

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

در این برنامه شما می توانید آمارهای مختلف را به صورت یکجا مشاهده کرده و نسبت به وضعیت صفحه خود به آگاهی لازم دست پیدا کنید. همچنین از این بستر می توانید برای مقایسه صفحات با یکدیگر براساس پارامترهای مختلف نیز استفاده کنید. بدون شک بررسی آمارها به شما کمک خواهد کرد تا نسبت به قرار داشتن در مسیر درست، اطمینان حاصل نمایید. 

7-Crello

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

ایجاد انیمیشن، موشن گرافی و استفاده از قابلیت های مختلف از جمله اقداماتی است که به جذابیت بیشتر اقدامات شما کمک خواهد کرد. در این برنامه شما با انواع قالب های از پیش ساخته شده مواجه خواهید شد که امکان شخصی سازی نیز وجود دارد که بدون شک کار شما را به مراتب ساده تر خواهد کرد. این امر در حالی است که در حالت عادی، شما نیاز به طراحی هایی دارید که حتی به ساعت ها زمان نیاز دارند. 

مطلب مرتبط: جدیدترین آمارها درباره اینستاگرام

8- Lightroom

8 ابزار ضروری برای رشد صفحه در اینستاگرام

بدون تردید می توان اپلیکیشن لایتروم را بهترین ابزار خصوصا برای افرادی که در زمینه ادیت توانایی چندانی ندارند، به حساب آورد. در این برنامه شما می توانید تصاویر خود را به خوبی ویرایش کرده و بهترین نسخه ممکن را آماده ارسال نمایید. برای درک تاثیر این برنامه تنها کافی است تا ویدئوهای نسخه خام و ادیت شده عکس ها را مشاهده کنید. برای این امر که از این ابزار برند ادوبی بهترین استفاده را داشته باشید، توصیه می شود که ترفندهای آن را به صورت مداوم از اینترنت پیدا کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

منبع : jeffbullas
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/P4QImo8y
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
آزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چیندوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکدوره رایگان Network+MEXCتبلیغات در گوگلآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلخرید لایک اینستاگرامواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبولتور اماراتکولر گازی جنرال گلدکولر گازی ایوولیچک صیادیخرید نهال گردوکمک به خیریهماشین ظرفشویی بوشخدمات خم و برش و لیزر فلزاتتعمیرگاه فیکس تکنیکصندلی پلاستیکیرمان عاشقانهگیفت کارت استیم اوکراینسریال ازازیلتور سنگاپورلوازم یدکی تویوتاقرص لاغری پلاتیندانلود رایگان از شاتراستوکخرید اقساطی آیفون 13 با تخفیف ویژه
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه