سه شنبه, 29 بهمن 1398 - 15:52

برند کوکاکولا در زمینه حمایت از مسابقات ورزشی کارنامه بسیار درخشانی دارد. این امر یکی از عوامل اصلی شهرت این برند در طول دهه های متمادی محسوب می شود. آخرین اقدام این غول دنیای تولید نوشابه انجام مراحل نهایی توافق با سازمان مسابقات اتومبیل رانی نسکار برای فعالیت به عنوان اسپانسر آن است. این خبر در یک اظهارنظر رسمی از سوی برند کوکاکولا و سازمان مسابقات نسکار اعلام شده است بنابراین باید آن را تمام شده تلقی کرد.

برند کوکاکولا در طول سال های اخیر اقدامات بسیار زیادی برای کسب اسپانسری مسابقات نسکار انجام داد، با این حال هر سال یک مشکل اساسی مانع همکاری رسمی میان این دو برند می شد. این امر در سال جاری با تلاش های بی وقفه تیم بازاریابی و تبلیغات کوکاکولا رفع شد. به این ترتیب در سال جاری برند کوکاکولا به عنوان اسپانسر رسمی مسابقات نسکار فعالیت خواهد کرد.

کوکاکولا اسپانسر رسمی مسابقات نسکار

مسابقات نسکار امسال یازدهمین دوره اش برگزار می شود. جایزه راننده اول در این مسابقه معادل 300 هزار دلار خواهد بود بنابراین ستاره های دنیای اتومبیل رانی برای حضور در این مسابقه آماده خواهند بود. این امر از نقطه نظر تبلیغاتی برای کوکاکولا اهمیت بسیار زیادی دارد.

مطلب مرتبط: نسکار چگونه بازاریابی هیجانی را به وجود آورد؟

امروزه یکی از رشته های ورزشی محبوب در میان نسل جوان ورزش های الکترونیکی یا eSports است. این امر سازمانی نسکار را به برگزاری دوره های تازه مسابقات آنلاین سوق داده است بنابراین برند کوکاکولا امسال اسپانسر بخش ورزش های آنلاین نسکار نیز خواهد بود. این امر از نقطه نظر بازاریابی و تبلیغات برای این برند اهمیت ویژه ای دارد. بسیاری از برندها هنوز با شرایط اسپانسری مسابقات رایانه ای انطباق پیدا نکرده اند. به همین خاطر فعالیت کوکاکولا در این زمینه نوعی نوآوری نیز محسوب می شود. هرچه میزان تعامل و سازگاری مخاطب با ورزش های الکترونیکی بیشتر شود، باید انتظار حضور هرچه بیشتر برندها به عنوان اسپانسر در این عرصه ها را نیز داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید