جمعه, 13 دی 1398 - 20:00

ایلان ماسک روز دوشنبه با انتشار پستی در توییتر گفت که در شب سال تحویل هم دست از کار کردن نمی کشد.

به گزارش دیجیاتو، ایلان ماسک که به کار کردن در تمام طول سال حتی در روز تولدش معروف است، در توییت خود اعلام کرد که برای سرعت بخشیدن به عملیات تحویل اتومبیل ها، به کارخانه تسلا در شهر فریمانت ایالت کالیفرنیا خواهد رفت.

اضافه کاری ایلان ماسک

ماسک این توییت را در پاسخ به سوال یکی از دنبال کنندگانش که از وی پرسیده بود روز تحویل سال را در کارخانه اسپیس ایکس در بوکا چیکا ایالت تگزاس می گذارند یا نه، ارسال کرد.

ماسک قبلا گفته بود که هفته ای 120 ساعت کار می کند و از آنجا که تسلا قرار است رکورد تحویل خودرو را در سه ماهه چهارم سال 2019 بشکند، ماسک بهانه خوبی برای اضافه کاری پیدا کرده است.

یکی از کاربران ردیت تصویر ایلان ماسک را حین ورود به کارخانه و صحبت با مشتریان منتشر کرد:

کاربر مذکور ویدئویی هم از ایلان ماسک منتشر کرده که در آن مدیرعامل تسلا از مشتریان در مورد مدت زمان منتظر ماندن در صف سوال می کند که یکی از مشتریان می گوید بیش از پنج ساعت در صف منتظر مانده، ماسک پس از شنیدن این جمله حسابی در فکر فرو می رود.

تسلا در ماه های منتهی به سال نو میلادی روزهای پرمشغله ای را پشت سر گذاشت که در روز تحویل سال نو نیز به قوت خود باقی ماند. صف های طولانی مردم در این روز برای تحویل خودروی خود تا ساعاتی پس از غروب آفتاب در توییتر گزارش شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید