یکشنبه, ۱۷ اسفند(۱۲) ۱۳۹۹ / Sun, 7 Mar(3) 2021 /
           
فرصت امروز

فدراسیون جهانی فوتبال یا به اختصار فیفا در هفته گذشته خبر بسیار مهمی را اعلام کرد. بر این اساس فیفا با همکاری گروه موسیقی یونیورسال اقدام به تولید پادکست «فیفا پلی آن» (FIFA PlayOn) خواهد کرد. این پادکست به منظور نزدیک ساختن عرصه فوتبال و موسیقی به هم طراحی شده است. بسیاری از ستاره های فوتبال و موسیقی در طول دهه های اخیر نسبت به تاثیرپذیری از یکدیگر اظهارنظر کرده اند بنابراین طراحی پادکستی برای بیان دقیق این موضوع دارای جذابیت های زیادی خواهد بود. 

ورود فیفا به عرصه تولید پادکست

لیام پین، خواننده مشهور و عضو بند وان دایرکشن، مجری اصلی پادکست فیفا خواهد بود. جیدی دایر، تحلیلگر عرصه ورزش نیز به عنوان مجری کمکی در پادکست موردنظر حضور خواهد یافت. این ترکیب برای علاقه مندان به عرصه موسیقی و ورزش به اندازه کافی جذابیت دارد. نخستین قسمت از پادکست موردنظر با حضور ایوان راکیتیچ، هافبک تیم سویا اسپانیا و گروه موسیقی مورات از کلمبیا اجرا خواهد شد. برنامه اولیه برای طراحی و ساخت پادکست فیفا شامل 6 قسمت است. بدون تردید در صورت موفقیت پادکست فیفا فصل‎های بعدی نیز در کار خواهد بود. بسیاری از ستاره های فوتبال برای حضور در این پادکست مدنظر قرار دارند، با این حال در قسمت نخست یک فوتبالیست به نسبت مشهور برای ارزیابی شرایط انتخاب شده است. 

انتظار پادکست فیفا در پلتفرم های مشهور صوتی صورت خواهد گرفت. براساس اعلام رسمی فیفا پلتفرم های آمازون موزیک، اپل موزیک، گوگل پادکست، اسپاتیفای و برخی دیگر از پلتفرم های محلی به طور منظم طرف همکاری فیفا خواهند بود.  

منبع : marketingdive
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/h3Is49Q0
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه