چهارشنبه, 04 تیر 1399 - 11:08

با توجه به این امر که چین زودتر از سایر کشورها موفق به مهار ویروس کرونا شده است، بسیاری از کسب و کار های این کشور از مدت ها قبل فعالیت خود را از سر گرفته و این امر باعث شده است تا هوآوی بتواند با پشت سر گذاشتن سامسونگ، به بزرگ ‎ترین تولید کننده گوشی تلفن همراه تبدیل شود.

هوآوی بزرگ ترین تولید کننده گوشی تلفن همراه تبدیل شد

درواقع جدیدترین تحقیقاتی که از سوی موسسه Counterpoint انجام شده است، بیانگر آن است که این برند چینی که مدتی است با تحریم های آمریکا مواجه شده و در شرایط سختی به سر می برد، در ماه جاری موفق شده تا از نظر میران تولید، به یک رکورد جدید دست پیدا کند. در حال حاضر هوآوی 19 درصد از بازار را در اختیار دارد که سهم سامسونگ به 17 درصد کاهش پیدا کرده است. با این حال اکثر تحلیلگران بر این باور هستند که با توجه به این امر که وضعیت کرونا در بسیاری از کشورها با بهبود های جدی مواجه شده است، احتمالا این شرکت حتی قادر به حفظ این جایگاه در ماه آینده نخواهد بود.

در واقع تنش های به وجود آمده بین دو کشور هند و چین نیز می تواند شرایط را برای هوآوی سخت تر کند، با این حال نکته ای که مشخص است این است که چین با سرعتی فوق ‎العاده بالا، به یک ابرقدرت تبدیل شده است. تحت این شرایط باید دید که هفته های آینده برای هوآوی چگونه سپری خواهد شد. درواقع یک اتفاق غیر منتظره می تواند همه چیز را برای این برند تغییر دهد.

دیدگاه‌ها  

0 #1 ناشناس 1399-04-04 21:02
بهترین گوشی شیائومی نت 8 پرو هستش
ارسال پاسخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید