یکشنبه, ۱۰ مرداد(۵) ۱۴۰۰ / Sun, 1 Aug(8) 2021 /
           
فرصت امروز

IKEA و تعهد به تولید تصفیه کننده هوای درون منازل

8 ماه پیش ( 1399/8/20 )
پدیدآورنده : توماس ان جی   پدیدآورنده : علی آل علی  

دسترسی به هوای پاکیزه برای مشتریان لوازم خانگی اهمیت بسیار زیادی دارد. امروزه اغلب مردم در شهرهایی به شدت آلوده از نظر آب و هوا زندگی می کنند بنابراین دسترسی به هوای تمیز، دست کم در خانه، نکته مهمی محسوب می شود. بسیاری از برندها در زمینه تولید دستگاه‎ های تصفیه هوا مهارت بالایی دارند. در این میان برند سوئدی IKEA نیز به تازگی از پروژه‎ اش برای تولید دستگاه‎ های این‎ چنینی رونمایی کرده است.

IKEA تعهد تولید تصفیه کننده هوای درون منازل

اگر با محصولات برند IKEA آشنایی داشته باشید، این برند به طور ویژه‏ ای در زمینه تولید لوازم خانگی ارزان‎ قیمت فعالیت دارد. دلیل این امر شعار اصلی آنها در زمینه دسترسی همه مردم به لوازم خانگی ارزان و باکیفیت است. همین امر شعار IKEA برای تولید دستگاه تصفیه هوا را شکل داده است. بسیاری از مردم دستگاه‎ های تصفیه هوا را ابزارهایی هوشمند و لوکس تلقی می ‎کنند.

اقدام IKEA در این زمینه برای تبدیل دستگاه‎ های موردنظر به ابزاری ضروری و ارزان ‎قیمت برای هر خانه است. در این مسیر توجه به مشتریان و سلامت آنها دارای اهمیت بسیار زیادی است. بسیاری از مشتریان به طور سنتی حمایت بسیار زیادی از IKEA برای حضور مداوم در کنار خود نشان می ‎دهند. براساس برنامه ‎ریزی مدیران ارشد IKEA دستگاه‎ های تصفیه هوا در ابتدای سال 2021 روانه بازار جهانی خواهد شد بنابراین در عمل بازهم شاهد عملی ساختن یکی از تعهدات IKEA در زمینه فراهم‎ سازی شرایط زندگی بهتر برای مشتریانش هستیم.

منبع : brandingforum
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/70IdCVDq
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه