یکشنبه, ۳ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Sun, 25 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

افزایش بازدید سایت با 7 اقدام ساده

2 سال پیش ( 1398/11/2 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : درو هندریکس  

وبلاگ نویسی یکی از مهارت های مهم محسوب شده و ضامن موفقیت شما در هر حوزه ای از کسب و کار خواهد بود، با این حال تا چه اندازه نسبت به اقداماتی که باعث افزایش تعداد بازدید از سایت شما می شود، آگاه هستید؟ بدون شک هنوز هم افراد قادر به معرفی تمامی روش ها نبوده و این امر باعث شده است تا قصد بررسی تمامی آنها را داشته باشیم.

1-مخاطبان خود را بشناسید

افزایش بازدید سایت با 7 اقدام ساده

این امر که قبل از شروع هر کاری، اطمینان داشته باشید که محتوای شما با استقبال خوبی همراه خواهد بود، درست همان اقدامی است که از آن تحت عنوان آگاهی از مخاطب یاد می شود. بدون شک تا زمانی که از این مرحله عبور نکرده باشید، نباید هیچ اقدامی را انجام دهید. برای درک بهتر این موضوع لازم است تا نگاهی به آمارهای منتشرشده و مطالب محبوب بیندازید. پس از آن مشاهده نظرسنجی ها و یا حتی ایجاد آن می تواند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

مطلب مرتبط: بررسی 10 راهکار ساده برای افزایش ترافیک سایت

2-سئو را بیاموزید

اصول سئو را نباید بیش از حد سخت تلقی کنید. درواقع ترس بیهوده در این رابطه باعث خواهد شد تا از یک فرصت ایده آل برای محبوب شدن غافل شوید. خوشبختانه امروزه روش های کسب اطلاعات بسیار متنوع شده است. به همین خاطر در کمترین زمان با یک دوره آموزش اینترنتی نیز می توانید به سطح موردنظر دست پیدا کنید. فراموش نکنید که رعایت این موارد باعث خواهد شد تا مطالب شما با شانس بازدید به مراتب بیشتری همراه باشد. به همین خاطر دومین اقدامی که باید انجام دهید، کسب مهارت در این زمینه است.

3-به قلب افراد نفوذ کنید

نوع نگارش شما تعیین کننده بازخورد مخاطب خواهد بود. به همین خاطر ضروری است تا به زبانی بنویسید و صحبت کنید که مخاطب هدف شما کاملا بتواند با آن ارتباط برقرار کرده و راحتی خاصی را حس کند. درواقع روایت به زبان خود مردم، یک مهارت بسیار مهم محسوب می شود. همچنین توجه داشته باشید که اقدامات شما باید تنوع بسیار بالایی را داشته باشد. در غیر این صورت حتی در صورت جذب مخاطب، قادر به حفظ آنها نخواهید بود.

4-ارتباطی دوطرفه ایجاد کنید

این امر که افراد صرفا بازدیدکننده مطالب شما باشند، بدون شک مورد رضایت هیچ فردی نخواهد بود. به همین خاطر نیز ضروری است تا شما نیز با مخاطب ارتباط داشته باشید. در این رابطه پایان دادن به مطالب با یک پرسش، ایجاد نظرسنجی و ایجاد چالش هایی نظیر تولید محتوا در رابطه با موضوعاتی خاص، می تواند یک ارتباط دوستانه و نزدیک را شکل دهد. در نهایت توجه داشته باشید که نمایش زنده و ویدئو ها، محبوب ترین محتواها محسوب می شوند. به همین خاطر لازم است تا برنامه ریزی دقیقی را برای آنها داشته باشید، با این حال فراموش نکنید که نباید بیش از حد افراطی نیز عمل کنید. در غیر این صورت یک بخش بیش از حد تکراری خواهد شد.

5-امکان به اشتراک گذاری سریع را فراهم آورید

این امر که مطالب شما در هر مکانی قابل به اشتراک گذاری باشد، بدون شک شانس دیده شدن شما را به شدت افزایش خواهد داد. به همین خاطر ضروری است تا این امکان را در سایت خود ایجاد کنید. همچنین وجود یک پاسخگوی آنلاین و استفاده از تکنولوژی های جدیدی نظیر هوش مصنوعی، به بهبود کیفیت اقدامات کمک شایانی را خواهد کرد.

6-تسلط بر مدیریت شبکه های اجتماعی داشته باشید

شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند. درواقع افراد ممکن است حتی برای یک هفته مطالب سایت را مشاهده نکنند، با این حال این امر برای شبکه های اجتماعی کاملا متفاوت بوده و بنا بر آمارهای منتشرشده به صورت متوسط هر فرد شش بار به صفحات خود در شبکه های اجتماعی مراجعه می کند. این رقم آماری دیوانه کننده محسوب شده و به خوبی اهمیت فعالیت شما در آنها را به اثبات می رساند، با این حال برای عملکرد حرفه ای، شما به دانش کافی نیاز خواهید داشت که ضرورت مطالعه در این زمینه و کسب مهارت را افزایش می دهد.

مطلب مرتبط:  افزایش ترافیک وب سایت، بدون نیاز به سئو

7-تداوم داشته باشید

این امر که اقدامات شما نظم و تداوم کافی را داشته باشد، بدون شک در زمینه موفقیت کاملا ضروری خواهد بود. به همین خاطر نیز ضروری است تا برای هر بخش، یک جدول زمانی تعیین کنید. برای مثال ممکن است سه روز در هفته به تولید و انتشار اینفوگرافی اختصاص داشته باشد. این امر در نهایت باعث خواهد شد تا امکان هماهنگ شدن مخاطب با شما نیز شکل گیرد.

به عنوان توصیه پایانی همواره لازم است تا کیفیت محتوا را بر تعداد آن برتر بدانید. در غیر این صورت زمینه رشد شما بیش از حد محدود خواهد شد.

منبع : allbusiness
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/RkWEFzMm
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه