جمعه, ۸ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Fri, 28 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

در جدیدترین آپدیت اینستاگرام، قابلیتی اضافه شده است تا افراد بتوانند پست های پاک شده خود را بازیابی نمایند. درواقع بنا به هر دلیلی ممکن است نظر مخاطب تغییر پیدا کند. در این راستا پست ها در بخشی به نام پاک شده های اخیر، ذخیره خواهد شد. با این حال اگر از این بخش نیز اقدام به حذف نمایید، دیگر قابلیت دسترسی وجود ندارد. نکته جالب دیگر این است که این بخش تنها به پست ها اختصاص نداشته و شما حتی می توانید پیام های دایرکت خود را نیز بازیابی کنید، با این حال برای این امر که حجم چنین اقدامی بیش از حد نیز نشود، مهلتی 30 روزه وجود دارد و پس از آن همه چیز به صورت خودکار و به صورت کامل حذف خواهد شد.

بازیابی فایل های پاک شده قابلیت جدید اینستاگرام

نکته مهم دیگر این طرح، جلوگیری از نابودی صفحه توسط هکرها است. درواقع برای بسیاری از افراد این موضوع اتفاق افتاده است که فردی اقدام به نفوذ در صفحه آنها و پاک کردن تمامی پست ها کرده است. این امر باعث می شود تا اقدامات چند ساله آنها نابود شود. در این راستا اگرچه بازپس گیری صفحه معمولا کمتر از یک هفته انجام می شود، با این حال از دست رفتن محتوا، بدون شک ضرری جدی محسوب می شود. با این حال این فرصت 30 روزه به معنای آن خواهد بود که شما به سرعت می توانید همه چیز را به حالت عادی برگردانید. به همین خاطر نیز بسیاری از تحلیلگران این ویژگی را ستایش کرده و آن را در راستای افزایش امنیت در شبکه های اجتماعی عنوان کرده اند. در کنار این موضوع شما برای تمدید این مهلت 30 روزه می توانید پست ها را به بخش آرشیو بفرستید. حال باید دید که این طرح تا چه حد با واکنش مثبت کاربران همراه خواهد بود. 

منبع : searchenginejournal
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/adFiLT2g
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه