شنبه, 07 تیر 1399 - 11:00

برند لکسوس به تازگی اپ ویژه ای برای کاربران گوشی های هوشمند معرفی کرده است. این اپ به کاربران برای مشاهده خودروی تازه این برند تحت عنوان IS را فراهم می سازد. این خودروی سدان در سال 2021 به طور رسمی روانه بازار خواهد شد. بی تردید هر فرد علاقه مند به دنیای خودرو نسبت به مشاهده پیش نمایشی مجازی چنین خودرویی وسوسه خواهد شد. استفاده از فناوری واقعیت افزوده برای نمایش هرچه بهتر خودروی IS از ویژگی های اصلی کمپین تازه لکسوس محسوب می شود.

رونمایی لکسوس خودروی تازه فناوری واقعیت افزوده

اپ تازه لکسوس به کاربران اجازه سرگرمی با خودروی تازه اش را می دهد. بر این اساس کاربران مانند یک بازی موبایلی امکان تجربه رانندگی با IS را خواهند داشت. همچنین امکان شخصی سازی ظاهر خودرو از سوی کاربران وجود خواهد داشت.

مطلب مرتبط: در نمایندگی‌ های لکسوس چه می ‌گذرد؟

امروزه رونمایی از محصولات تازه یکی از دغدغه های اساسی برندها محسوب می شود. شیوع ویروس کرونا در این میان تردیدهای بسیار زیادی نسبت به توانایی شرکت ها برای استفاده از همایش های حضوری ایجاد کرده است بنابراین اقدام تازه لکسوس برای رونمایی مجازی از محصول تازه اش منطقی به نظر می رسد. اپ رسمی لکسوس برای کاربران گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و IOS به طور رسمی رونمایی شده است. کاربران با دانلود این اپ امکان استفاده از خدمات لکسوس و همچنین تجربه مشاهده و شخصی سازی خودروی تازه این برند را خواهند داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید