یکشنبه, 02 شهریور 1399 - 10:00

در شرایطی که ویروس کرونا منجر به افزایش چشمگیر تعداد کاربران شبکه های اجتماعی شده است، ارائه امکانات جدید کاملا ضروری خواهد بود. در این راستا هیچ برندی به اندازه اینستاگرام عملکرد بسیار خوبی را نداشته است.

در جدیدترین طرح مهم ‎ترین شبکه اجتماعی حال حاضر جهان، بخشی اضافه خواهد شد که پست ‎های پیشنهادی هوش مصنوعی به کاربران است. معیار انتخاب آنها نیز براساس عملکرد افراد خواهد بود. این امر باعث می ‎شود که در کنار امکان مشاهده محتواهای بیشتر، افراد به نمونه‎ های بیشتری از موضوعات مورد علاقه خود دست پیدا کنند.

پست پیشنهادی قابلیت جدید اینستاگرام

این موضوع می ‎تواند به افزایش میزان استفاده افراد از این شبکه نیز منجر شود. علت این امر به این خاطر است که معمولا افراد پس از پایان محتواهای صفحاتی که دنبال می‎ کنند، اقدام به خارج شدن از صفحه خود کرده و این موضوع یک نکته منفی محسوب می ‎شود. با این حال این طرح به نظر بسیاری از افراد شباهت بسیار زیادی را به قابلیت اکسپلورر دارد. با این حال در این بخش معیارها کاملا کلی بوده و تقریبا هر صفحه ‎ای با رعایت برخی از نکات می ‎تواند وارد این بخش شود. با این حال قابلیت جدید، کاملا تخصصی بوده و از نمایش موارد غیرمرتبط، جلوگیری می ‎کند. این امر درست به مانند اضافه شدن یک بخش جدید درست مطابق سلیقه هر فرد است. حال باید دید که واکنش‎ها به این طرح جذاب چه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید