چهارشنبه, ۳ مرداد(۵) ۱۴۰۳ / Wed, 24 Jul(7) 2024 /
           
فرصت امروز

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

3 سال پیش ( 1399/10/10 )
نویسنده : کورال کالوت   مترجم : امیر آل علی  

شیوع جهانی ویروس کرونا برای یوتیوبرها یک اتفاق بسیار خوب بوده است. درواقع به علت استفاده به مراتب بیشتر افراد از بستر اینترنت، آنها موفق شدند تا درآمدهایی چند برابر از سال قبل داشته باشند. همین امر دلیلی برای بررسی 10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020 شده است. این مسئله می تواند منجر به علاقه ‎مند شدن افراد به این حوزه شود. نکته جالب این است که هنوز هم بسیاری از افراد تصور می ‎کنند که چنین اقدامی را به عنوان شغل پولساز تلقی نمی ‎کنند، با این حال ارقامی که قصد بررسی آنها را داریم، بدون شک هر فردی را متعجب خواهد کرد. مزیت اصلی این شبکه، سهیم کردن تولیدکنندگان با سود خود است. این امر در حالی است که در سایر گزینه‎ ها برای کسب درآمد، باید مستقیما با برندها وارد مذاکره شوید، با این حال این امر به معنای آن نخواهد بود که از همان روز اول می توانید درآمد داشته باشید. در این زمینه قوانینی وجود دارد. درواقع شما باید در ابتدا درخواست همکاری با یوتیوب را ارسال کنید که برای آن شرایطی نظیر 4000 ساعت مجموع فیلم ‎های ارسال شده طی 12 ماه و کسب حداقل 1000 دنبال کننده است. این موضوع به خوبی نشان می ‎دهد که بدون فعالیت حرفه ‎ای، جذاب و مداوم ابدا شانسی را نخواهید داشت. نحوه کسب درآمد نیز به دو شیوه هزینه مشخص برای هر هزار بازدید و هزینه ‎ای است که برای هر کلیک بر روی تبلیغات درج شده در ویدئو پرداخت می ‎شود. در کنار این موضوع شما می توانید با برندها نیز مستقیما نیز وارد همکاری شده و درآمد خود را افزایش دهید. درواقع کسب محبوبیت در این شبکه، خود زمینه‎ ساز درآمدهای به مراتب بیشتر است. 

1-ryan’s world
درآمد: 26 میلیون دلار

تعداد دنبال کنندگان: 23.3 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

تصور این امر که یک کودک 10 ساله بتواند پردرآمدترین یوتیوبر سال شود، بسیار سخت است، با این حال وی در این سن کم درآمدی حتی بیشتر از ستاره‎ های ورزشی را دارد. درواقع ویدئوهای وی حتی به بازدیدهای میلیاردی نیز رسیده است. او کار خود را با جعبه‎ گشایی انواع اسباب بازی ‎ها شروع کرده و در حال حاضر حتی انیمیشن ‎هایی با حضور چهره او نیز در کانال وجود دارد. نکته جالب دیگر این است که پدر و مادر وی، هر دو کارمند بوده ‎اند، با این حال پس از موفقیت فوق ‎العاده او، اکنون تمام خانواده تمرکز خود را بر مدیریت کانال رایان گذاشته ‎اند. این امر در حالی است که از زمان شروع فعالیت وی، بیش از 4 سال نمی ‎گذرد. 

مطلب مرتبط: فضای جدید تبلیغاتی در یوتیوب

2-dude perfect

درآمد: 20 میلیون دلار

تعداد دنبال کنندگان: 51 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

این گروه 5 نفره که 10 سال از شروع فعالیت آنها می ‎گذرد، در زمینه ورزشی و کمدی به خوبی توانسته ‎اند تا نظر مخاطبان را به خود جلب نمایند. آنها حتی اپلیکیشن مخصوص به خود را دارند که از آن درآمد بسیار خوبی را به دست آورده ‎اند. شروع کار آنها نیز با ایده بسیار خلاقانه ‎ای بوده است که به ترند جهانی تبدیل شد. درواقع پرتاب توپ بسکتبال از فاصله ‎های زیاد و در شرایط مختلف، ایده بود که به سرعت باعث شد تا آنها در همان سال اول، به مخاطبان میلیونی برسند. اکثر ویدئوهای این کانال، تلاش گروه برای رکوردشکنی‎ های مختلف در حوزه‎ های ورزشی در کنار رقم زدن اتفاقات مفرح است. در کنار این موضوع آنها به امور خیریه توجه جدی را داشته و همین امر یکی دیگر از دلایل محبوبیت جهانی آنها است. 

3-nastya

درآمد: 18 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 44.3 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

جوان ‎ترین فرد این فهرست دختر بچه 6 ساله ‎ای است که ویدئوهای او با همراهی پدرش، محبوبیت بسیار بالایی را دارد. برخلاف رایان، وی به اتفاقات روزمره خود می ‎پردازد برای مثال بازی ‎ها، سفرها و هر چیزی که با مشارکت پدر او اتفاق می‎ افتد، موضوعات این کانال را تشکیل می ‎دهد. این موضوع باعث شده است تا بسیاری از پدران جهان، شروع به تهیه فیلم از اتفاقات روزمره با فرزندان خود نمایند. 

4-jeffree star

درآمد: 17 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 17.1 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

وی به عنوان یک یوتیوبر حوزه لوازم آرایشی، به شهرتی فوق ‎العاده دست پیدا کرده ولی تنها در این زمینه فعالیت ندارد. درواقع وی اخیرا در حوزه خوانندگی و مدلینگ نیز ورود پیدا کرده است. تحلیل‎های دقیق وی نسبت به انواع لوازم آرایش و تکنیک ‎های استفاده از آنها  به قدری محبوب شده است که باعث شد تا وی حتی برند آرایشی مخصوص خود را نیز ایجاد نماید. 

5-dantdm

درآمد: 16.5 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 21 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

اگر تاکنون با این جمله مواجه شده ‎اید که بازی کردن نمی تواند درآمدی را برای شما به همراه داشته باشد، بدون شک این جوان 29 ساله، یک مثال بسیار خوب برای رد کردن ادعای فوق خواهد بود. وی با صرفا نمایش بازی ‎های رایانه ‎ای مختلفی که انجام می ‎دهد، محبوبیت و درآمد بالایی را به دست آورده است. تفاوت اصلی وی با سایرین این است که خود را به سبک خاصی محدود نکرده و حتی بازی ‎های موبایلی را نیز امتحان می ‎کند. نکته جالب دیگر این است که استودیوهای بازی‎ سازی، برای نقد و بررسی‎ های وی، مبالغی را نیز پرداخت می ‎کنند. به همین خاطر درآمد او صرفا از یوتیوب تامین نمی‎ شود. 

6-pewdiepie

درآمد: 15.5 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 102 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

اگر بخواهیم تعداد دنبال کنندگان را در نظر بگیریم، بدون شک فلیکس کجیلبرگ 31 ساله، به مراتب بهتر از سایر افراد این فهرست عمل کرده است. درواقع هیچ فردی در این شبکه، به اندازه او موفق به جذب دنبال کننده نشده است، با این حال وی سال گذشته به علت تألیف کتابی تحت عنوان «این اثر شما را دوست دارد» فعالیت کمتری را داشته و همین امر باعث شده است تا درآمد وی در سال گذشته که بیش از 30 میلیون دلار بوده است، با کاهشی شدید همراه شود. در این راستا به نظر می ‎رسد که در سال آینده، بار دیگر وی عنوان نخست را به دست آورد.

7-vanossgaming

درآمد: 15.5 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 24 میلیون دلار

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

این جوان 31 ساله نیز در زمینه گیم فعالیت دارد، با این حال وی تلاش کرده است تا بازی کردن خود را تا حد امکان طنز نماید. به همین خاطر نیز جذابیت اقدامات وی برای مخاطبان، بسیار بالا است. درواقع وی کاملا برخلاف سایر گیمرهایی که در یوتیوب فعالیت دارند، سبک کاری خود را انتخاب کرده است.

8-logan paul

درآمد: 14.5 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 20.1 میلیون دلار

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

سبک کاری وی در زمینه تولید فیلم‎ های مختلف با موضوعاتی نظیر کمدی است. درواقع کلیپ‎ های وی با حضور افراد مختلف، به اقدامی بسیار جذاب تبدیل شده و همین امر دلیل اصلی محبوبیت او است. نکته جالب دیگر، فعالیت برادر او در یوتیوب است که وی هم طرفداران میلیونی دارد. به همین خاطر این دو نفر را می توان محبوب ‎ترین برداران یوتیوب دانست. وی اخیرا در رشته بوکس نیز فعالیت خود را آغاز کرده و مسابقات خود را به نمایش می ‎گذارد.

9-markiplier

درآمد: 13 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 25.7 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

وی به صورت تخصصی، بازی‎های ترسناک را مورد توجه خود قرار داده است. با این حال وی به عنوان یک دوبلور نیز در چندین انیمیشن و برنامه تلویزیونی حضور داشته است. 

مطلب مرتبط: درآمدزایی یوتیوب از تبلیغات

10- jake paul

درآمد: 11.5 میلیون دلار

تعداد دنبال کننده: 19.7 میلیون نفر

10 یوتیوبر پردرآمد جهان در سال 2020

بردار کوچک ‎تر لوگان پاول نیز یکی از یوتیوبرهای بسیار موفق محسوب می ‎شود. ویدئوهای او نیز شباهت بسیاری را به برادر خود دارد، با این حال وی در زمینه خوانندگی در کنار ورزش بوکس، فعالیت ‎هایی را انجام می‎ دهد. ویدئوهای مشترک وی با برادر خود را باید محبوب ‎ترین اقدامات او دانست. 

منبع : groovewallet
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Av94hfv0
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
آزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چیندوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکدوره رایگان Network+MEXCتبلیغات در گوگلآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلخرید لایک اینستاگرامواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگواردات از چینتعمیر گیربکس اتوماتیکخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبولتور اماراتکولر گازی جنرال گلدکولر گازی ایوولیچک صیادیخرید نهال گردوکمک به خیریهماشین ظرفشویی بوشخدمات خم و برش و لیزر فلزاتتعمیرگاه فیکس تکنیکصندلی پلاستیکیرمان عاشقانهگیفت کارت استیم اوکراینسریال ازازیلتور سنگاپورلوازم یدکی تویوتاقرص لاغری پلاتیندانلود رایگان از شاتراستوکخرید اقساطی آیفون 13 با تخفیف ویژه
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه