شنبه, 17 خرداد 1399 - 09:15

تاریخ رونمایی سونی از پلی استیشن 5 مشخص شد

برند سونی از مدت ها پیش مشغول کار بر روی نسل جدید کنسول های بازی خانگی اش است. بسیاری از طرفدارهای این برند از ماه ها پیش منتظر رونمایی از نسل پنجم کنسول های این برند به نام پلی استیشن هستند. مسئولان ارشد برند سونی اخیرا زمان رسمی رونمایی از پلی استیشن 5 را مشخص کرده اند. بر این اساس کنسول تازه آنها در 4 ژوئن به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

جیم رایان، مدیرعامل بخش سرگرمی برند سونی، در اظهار نظری رسمی پیرامون نسل پنجم کنسول های بازی این برند بر روی تجربه تعاملی تر بازی ها تاکید کرده است. همچنین نوآوری های موجود در پلی استیشن 5 فراتر از انتظارات گیمرها خواهد بود، با این حساب باید منتظر غافلگیری بزرگی از سوی مدیران سونی در 4 ژوئن باشیم.

رونمایی مجازی سونی پلی استیشن 5

نکته مهم درخصوص مراسم رونمایی از پلی استیشن 5 برگزاری آن به صورت مجازی است. بدون تردید بسیاری از طرفدارهای کنسول سونی علاقه مند به حضور در محل برگزاری مراسم هستند، با این حال شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری حضوری چنین رویدادی را منتفی کرده است.

مطلب مرتبط: کاربران چه انتظاراتی از پلی استیشن 5 دارند

براساس گزارش برخی از منابع نزدیک به شرکت سونی، این شرکت یک روز پیش از رونمایی رسمی از پلی استیشن 5 اقدام به معرفی برخی از بازی های ویژه این کنسول خواهد کرد. به این ترتیب کاربران آشنایی بیشتری با بازی های نسل جدید خواهند داشت. نکته مهم در این میان تغییر چشمگیر نحوه تجربه بازی با کنسول پلی استیشن 5 است. این نکته آینده صنعت گیم و کنسول های خانگی را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بدون شک با رونمایی رسمی از کنسول پلی استیشن 5 بسیاری از تردیدها در مورد کیفیت بازی ها و تجربه بازی آن رفع خواهد شد. اکنون بسیاری از گیمرها براساس شایعات نسبت به نسل جدید پلی استیشن داوری می کنند. شاید ما باید تا 4 ژوئن و رونمایی رسمی از پلی استیشن برای داوری در این مورد منتظر بمانیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید