دوشنبه, ۲۳ فروردین(۱) ۱۴۰۰ / Mon, 12 Apr(4) 2021 /
           
فرصت امروز

اسپاتیفای به عنوان یکی از محبوب ترین پلتفرم های پخش زنده موسیقی در طول چند سال اخیر استراتژی های مختلف تبلیغاتی را دنبال کرده است. تازه ترین اقدام این پلتفرم رونمایی از گزینه تبلیغات صوتی است. براساس گزارش رسمی این برند به زودی امکان پخش تبلیغات صوتی در میانه پادکست های مختلف فراهم خواهد شد. بر این اساس اسپاتیفای راهکار تبلیغاتی تازه برای کسب درآمد پیدا کرده است. 

امکان بازاریابی و تبلیغات جدید اسپاتیفای به برندها امکان بارگذاری تبلیغات صوتی بسیار کوتاه در میانه پادکست ها را می دهد. هنوز خبر رسمی در مورد استفاده از این گزینه در مورد ترک های موسیقی مخابره نشده است، با این حال به دلیل زمان اندک ترک های موسیقی به نظر چنین استراتژی فقط محدود به پادکست ها باشد. 

رونمایی اسپاتیفای از تبلیغات صوتی

شاید نمایش تبلیغات بدون استفاده از ظرفیت های بصری سخت به نظر برسد. تیم بازاریابی اسپاتیفای نیز چنین عقیده ای دارد. بر این اساس کاربران امکان نمایش محتوای بصری در تبلیغات صوتی شان را خواهند داشت. این امر شامل نمایش لوگوی برند یا درج سایت رسمی به عنوان یک تصویر بزرگ خواهد بود. چنین امری جذابیت های بازاریابی در اسپاتیفای را دوچندان خواهد کرد. 

بدون تردید اسپاتیفای تمایلی برای از دست دادن کاربرانش با زیاده روی در نمایش محتوای بازاریابی نخواهد داشت. این امر مدنظر این برند قرار دارد. درست به همین خاطر نمایش محتوای تبلیغاتی به طور قابل ملاحظه ای محدود شده است. کاربران ویژه اسپاتیفای همچنان امکان دسترسی به محتوا بدون هرگونه تبلیغی را خواهند داشت، با این حال وضعیت کاربران عادی اندکی پیچیده خواهد شد. این کاربران با مشاهده تبلیغات در اسپاتیفای بیگانه نیستند، با این حال به زودی در میانه پادکست های مورد علاقه شان برخی از تبلیغات کوتاه صوتی را نیز تجربه خواهند کرد. اگر تعداد این تبلیغات اندک باشد، امکان تعامل مناسب با آنها فراهم خواهد شد، با این حال اگر اسپاتیفای در زمینه قرار دادن تبلیغات صوتی زیاده روی نماید، فرصت مناسبی برای رقبای اسپاتیفای به منظور جلب نظر مخاطب هدف فراهم خواهد شد. 

منبع : marketingdive
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/TMwwZaK7
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه