Telluride خودرو مفهومی جدید کیا موتورز - فرصت امروز

سه شنبه, 31 فروردين 1395 - 07:10

کیا «تلیوراید» اندکی متفاوت‌تر است. یک شاسی‌بلند که نسبت به خودرو‌های هم‌رده خود، بیشتر شبیه یک شاسی بلند واقعی است. کیا، مدل مفهومی «تلیوراید» را که از نظر ظاهری شباهت بیشتری به شاسی بلند‌های سنتی دارد در نمایشگاه بین‌المللی دیترویت در آمریکای شمالی به نمایش گذاشت. این مدل کیا از نظر ظاهری دارای تضادی قابل ملاحظه در مقایسه با آنهایی ‌است که هم‌اکنون در بازار خودرو وجود دارند.

این خودرو دارای فرم مکعبی شکل است که چرخ‌هایی 22 اینچی دارد. برداشتن ستون‌های بین در‌ها، دسترسی به صندلی‌های عقبی را بسیار آسان‌تر کرده است. کیا می‌گوید: «در نگاهی کلی، طراحی این ماشین نشان‌دهنده یک سبک جدید است و توان این را خواهد داشت که خودش را در بین شاسی‌بلند‌های آینده جای بدهد.

تلیوراید بر پایه شاسی اصلاح شده مدل «سورنتو» ساخته شده است. در مجموع، این خودرو 4.4 اینچ مرتفع‌تر، 4.7اینچ عریض‌تر و 9.5 اینچ طویل‌تر از سورنتو است. ساخته شدن نخستین نسل از این خودرو بر پایه مدلی که هم‌اکنون در بازار وجود دارد، نشان‌دهنده این است که این خودرو فقط یک ایده نیست.

اتاق این ماشین دارای امکانات بسیار زیاد و متنوع است و تکنولوژی به کار رفته از نوع عالی است.صندلی‌های جلو و عقب این ماشین قادر به تشخیص علایم حیاتی سرنشینان و نشان دادن آن در صفحه نمایش خودرو است. اگر سرنشینان هوشیار نباشند یا دچار خستگی ناشی از مسافرت‌های طولانی باشند، خودرو قادر به تشخیص آن است.

این خودرو دارای سیستم صوتی بسیار قوی«Harman Kardon »  است و همچنین هدفون‌هایی که هنگامی که در کنسول میانی خودرو قرار بگیرند به صورت بی‌سیم شارژ می‌شوند. این ماشین یک خودروی هیبریدی است که یک موتور بنزینی 3.5 لیتری شش سیلندر دارد و به همراه موتور الکتریکی توان 400 اسب بخار را تولید می‌کند. موتور بنزینی 270 بخار از این 400 اسب بخار را تولید می‌کند و باقی 130 اسب بخار توسط موتور الکتریکی تامین می‌شود. این توان به هر چهار چرخ منتقل می‌شود.

شما می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت خودروهای کیا  به سرویس قیمت روز فرصت امروز مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی