پنجشنبه, ۲۷ خرداد(۳) ۱۴۰۰ / Thu, 17 Jun(6) 2021 /
           
فرصت امروز

بحران فروش تیمبرلند در صنعت تولید کفش

1 سال پیش ( 1398/11/15 )
پدیدآورنده : علی آل علی   پدیدآورنده : فروش   پدیدآورنده : چریتی ال اسکات  

برند تیمبرلند یکی از تولیدکنندگان باسابقه انواع کفش محسوب می شود. این برند در طول دوران فعالیتش در بازارهای مختلف نرخ فروش بسیار بالایی داشته است، با این حال امسال در بازه زمانی فروش کریسمس اوضاع برای آنها چندان مساعد نبود. همین امر موجب کاهش صبر و شکیبایی خرده فروشی ها در زمینه عرضه محصولات مختلف این غول صنعت تولید کفش شده است. براساس گزارش رسمی برند تیمبرلند آنها به تازگی 12 شعبه فروش خود در انگلستان را تعطیل کرده اند. این امر به دلیل ادامه روند کاهش فروش محصولات مختلف به ویژه بوت های کلاسیک تیمبرلند روی داده است. نکته جالب اینکه برای سال های طولانی بوت های کلاسیک این برند در میان محصولات پرفروش قرار داشت.

بحران فروش تیمبرلند

در ماه نوامبر سال گذشته 73 خرده فروشی مختلف در سراسر جهان اقدام به کاهش فضای اختصاصی برای محصولات تیمبرلند کردند. این امر در سال جاری با اخطارهای پیاپی در زمینه بستن کامل فضای فروش این برند همراه بوده است. به این ترتیب مدیران تیمبرلند در زمینه بهبود وضعیت فروش برندشان عملکرد چندان جالبی نداشته اند. البته کاهش فروش تیمبرلند ناشی از نوعی رکورد در صنعت تولید کفش است. برخی از رقبای تیمبرلند مانند The North Face و Havaianas نیز در طول دو سال گذشته با مشکلات مالی بسیار زیادی دست و پنجه نرم کرده اند. همین امر موجب تعدیل نیروی وسیع آنها در طول سال های اخیر شده است.

براساس گزارش های رسمی در سال جاری 73 خرده فروش قصد حذف کامل محصولات تیمبرلند از غرفه های فروش را دارند. همچنین 12 شعبه دیگر خرده فروشی نیز تحت شرایط تازه و مشروط به ادامه همکاری با تیمبرلند خواهند پرداخت.

منبع : essexlive
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/n132cqAT
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه