یکشنبه, 11 خرداد 1399 - 10:57

آخرین اخبار پیرامون اینستاگرام حاکی از آن است که قابلیت Rooms فیس‏بوک به این برنامه نیز اضافه شده از کاربران قادر خواهند بود تا با ایجاد اتاق خود، تا 50 نفر را به تماس تصویری دعوت کنند. نکته جالب این است که شما حتی افرادی را که دنبال نکرده اید نیز می توانید دعوت کنید، با این حال قبول کردن و یا عدم قبول پیشنهاد شما، کاملا به خود کاربران بستگی خواهد داشت.

تماس تصویری 50 نفره اینستاگرام

در این رابطه محدودیت زمانی تعیین نشده و پیش‎بینی می شود که با توجه به محبوبیت بسیار بالای این شبکه، طی مدت زمانی کوتاه، شاهد کاربران میلیونی این امکان جدید باشیم. این امر در نهایت به افزایش تعداد کاربران این شبکه اجتماعی موفق نیز منجر خواهد شد، با این حال با توجه به این امر که امکان مذکور درست به مانند تمامی طرح های اینستاگرام ابتدا در معرض آزمایش قرار می گیرد، در حال حاضر تنها در کشور انگلستان و آمریکا این امکان مهیا بوده و باید منتظر باشیم تا هرچه زودتر این قابلیت مهم در اختیار تمامی کاربران قرار گیرد.

در این رابطه هنوز مشخص نیست که امکانات و کیفیت کار تا چه حد بالا بوده و آیا می تواند رقیب قدرتمند برای برندی های فعال این حوزه نظیر Zoom باشد؟ برای آگاهی از این موضوع باید تا گزارش های اینستاگرام و نظرات کاربران طی هفته‎های آینده، منتظر بمانیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید