شنبه, ۱۸ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۰ / Sat, 8 May(5) 2021 /
           
فرصت امروز

برند والمارت در طول سال های اخیر برنامه های بسیار زیادی برای ایجاد تحول در زمینه مد و پوشاک داشته است. اکنون این برنامه ‏ها با اعلام رسمی برند برای همکاری با براندون مکسول، طراح مشهور پوشاک و مد، جدی‏تر از همیشه شده است. والمارت در طول سال های اخیر به دنبال توسعه کسب و کارش در حوزه مد و پوشاک به فراسوی یک خرده فروشی صرف بوده است. بدون تردید این امر با توجه به رقابت فشرده در حوزه مد و پوشاک همراه با دشواری ‏های زیادی است، اما مدیران ارشد والمارت نسبت به تاثیرگذاری تجربه و مهارت مکسول بر روی کسب و کارشان امیدوار هستند. 

ورود والمارت به عرصه مد و پوشاک

براندون مکسول یکی از طراح های مشهور مد و پوشاک و موسس برند شخصی اش در این راستاست. وی به طور حرفه ای بر روی ساخت برنامه های تلویزیونی در رابطه با پوشاک فعالیت دارد. سابقه همکاری با برندهای مشهور در این میان برای وی اعتبار بسیار زیادی به همراه داشته است. درست به همین خاطر والمارت به سراغ همکاری نزدیک با این چهره شناخته شده رفته است. 

یکی از انتقادات مهم نسبت به عملکرد والمارت در حوزه مد و پوشاک فقدان خلاقیت کافی در زمینه فعالیت این برند است. همین امر موجب تجدیدنظر اساسی مدیران این برند نسبت به فعالیت کسب و کارشان شده است. آنها در ادامه سال جاری نسبت به ایجاد تغییرات اساسی در نحوه مدیریت بخش مد و پوشاک با نظارت و همکاری مستقیم براندون مکسول اقدام کرده اند. البته این همکاری فقط محدود به نحوه همکاری با برندهای فعال در عرصه مد و پوشاک نیست، بلکه حوزه بازاریابی را نیز شامل می شود، با این حساب مکسول دارای کنترل بسیار زیادی بر روی نحوه فعالیت بخش پوشاک و مد والمارت خواهد بود. 

منبع : retaildive
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/5a8BtgH6
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه