جمعه, ۱۲ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Fri, 3 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

یک روز دیگر با به روز رسانی فاجعه بار ویندوز 10 از سوی مایکروسافت همراه شده است. کاربران ویندوز در طول سال های اخیر به نسخه های به روز رسانی فاجعه بار عادت کرده اند. نسخه های مختلف ویندوز 10 هر چند هفته یک بار با آپدیتی دردسرساز مواجه می شوند. تیم فنی مایکروسافت آپدیت فوریه را با هدف کاهش برخی از ایرادات در نسخه قبلی طراحی کرد، اما در عمل همین به روز رسانی مشکلات بیشتری برای کاربران به همراه داشته است. 

فاجعه مایکروسافت در به روز رسانی اخیر ویندوز 10

اگر سیستم شما نیز در پی به روز رسانی جدید مایکروسافت دچار مشکلاتی شده است، باید نسبت به ورژن ویندوز 10 تان توجه نمایید. براساس گزارش رسمی تیم فنی مایکروسافت ورژن های 1909، 2004 و 20H2 در به روز رسانی جدید ویندوز دچار مشکلات قابل ملاحظه ای شده اند. آپدیت ماه فوریه ویندوز با هدف رفع مشکلات مربوط به نرم افزارهای NET Framework در نسخه های 3.5 و 4.8 طراحی شد، با این حال خود موجب بروز مشکلات جدی در سیستم کاربران می شود. برخی از کاربران مشکل در بالا آمدن ویندوز و حتی مواجهه با صفحه آبی ویندوز را گزارش کرده اند. 

یکی از نرم افزارهای دردسرساز برای تیم طراحی و برنامه نویسی ویندوز 10 Visual Studio است. مایکروسافت نحوه طراحی اولیه این نرم افزار را دردسرساز و دشوار برای توسعه بیشتر ارزیابی کرده اند، با این حساب به زودی شاهد تغییر شیوه برنامه نویسی این نرم افزار از سوی تیم فنی مایکروسافت خواهیم بود. متاسفانه مشکل موردنظر تنها ایراد موجود در ویندوز 10 نیست. تیم مایکروسافت برای پوشش ایرادات جاری باید زمان بسیار زیادی را اختصاص دهند. در غیر این صورت نارضایتی ها نسبت به ویندوز 10 و کیفیت پایین به روز رسانی هایش ادامه خواهد داشت. 

منبع : tomsguide
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/69gk5100
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه