سه شنبه, 08 مهر 1399 - 10:00

براساس گزارش رسمی برند نایک در کنفرانس مشترک با خبرنگاران موسسه Seeking Alfa، میزان استفاده از اپ رسمی این برند در سه ماهه نخست سال 2020 در مقایسه با بازه زمانی مشابه 150 درصد افزایش یافته است. این امر همراه با افزایش 200 درصدی ثبت نام در اپ نایک برای استفاده از تمرینات ورزشی و توصیه ‎های تناسب اندام است.

رشد  150 درصدی استفاده اپ نایک

بدون تردید شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اغلب باشگاه‎ های ورزشی در موج تازه کاربران اپ رسمی نایک تاثیر گذاشته است. امروزه بسیاری از برندها در حوزه خدمات ورزشی شاهد افزایش تقاضای مشتریان برای دریافت خدمات آنلاین هستند. این امر با توجه به شرایط بلند مدت جهان در تعامل با ویروس کرونا به احتمال فراوان برای مدت زمانی طولانی پایدار خواهد ماند.

اپ نایک در زمینه ارائه تمرین‎ های ورزشی و توصیه‎ های تناسب اندام از آغاز شیوع ویروس کرونا فعالیت قابل توجهی داشته است. تعداد تمرینات و به‎ روز رسانی محتوای آموزشی این اپ به طور مداوم مدنظر کارشناس‎ های نایک قرار گرفته است. همین امر توسعه سریع تعداد کاربران و تمایل برای عضویت در اپ رسمی این برند را نشان می ‎دهد. با بهبود شرایط کنترل ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان اپ نایک اقدام به ارائه تمرین پیاده ‎روی و دو کرده است. تمرین ‎های نایک هماهنگ با وضعیت ویروس کرونا در جهان در فضای بسته یا باز ارائه خواهد شد بنابراین در طول ماه‎ های آینده نیز تعداد کاربران اپ رسمی نایک افزایش خواهد یافت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید