9 محصول ارزان و مهم برای کارآفرینان پرمشغله - فرصت امروز

شنبه, 03 آذر 1397 - 12:20

قابل درک است. هیچ گاه زمان کافی وجود ندارد. وظایف جدید و اتفاقاتی که نیاز به رسیدگی دارند، هر روز به لیست کارها اضافه می شوند.

در واقع زندگی یک کارآفرین آنچنان که رسانه ها نشان می دهند، جذاب نیست. این شغل فعالیت روزانه ای با نقاط بسیار عالی و ساعات بسیار سخت و طاقت فرساست.

محصول ارزان کارآفرینان

به همین دلیل کارآفرینان پرمشغله باید تمامی خدمات و محصولاتی را که باعث صرفه جویی در وقت و اثرگذاری بیشتر می شود تهیه و از آنها استفاده کنند.

من در مورد ابزاری که مستقیماً بر روی تجارت شما تأثیرگذار هستند صحبت نمی کنم. به نظر من کارآفرینان برای بهترین عملکرد باید این 3 اقدام را در اولویت قرار دهند:

1. از خود مراقبت کنید: رهبری یک صنف نیازمند تفکری بلندمدت و ماراتون گونه است. به همین دلیل باید در زمینه های فیزیکی و روحی برای بلند مدت از خود مراقبت کنید.

2. به یادگیری ادامه دهید: شخصی که در حال یادگیری نیست، مرده است. کارآفرینان جدید و قدیمی باید برای یادگیری مطالب جدید عطش داشته باشند؛ حتی اگر این مطالب در موفقیت شغلی تأثیر 100درصدی نداشته باشند.

3. بازده خود را افزایش دهید: در پایان، از وقت خود نهایت استفاده را ببرید. مخصوصاً در تیم های کوچک، زمانی که برای وظایف مختلف صرف می کنید منجر به تعیین مسیر تجارت شما می شود.

با توجه به آنچه مطرح شد، من لیستی از 9 محصول (و خدمات) که در این سه زمینه به شما کمک خواهند کرد را فراهم کرده ام و در ادامه به آن اشاره خواهم کرد.

از خود مراقبت کنید

1. Calm

مؤثر برای: آرامش مغز به وسیله تکنیک های تنفسی و مدیتیشن

در سال های اخیر، مدیتیشن افراد زیادی را مجذوب خود ساخته است. با توجه به نتایج تحقیقات در راستای مزایای آرامش مغز (مانند کاهش فشار خون و افزایش تمرکز)، توجه به این مسئله ارزشمند خواهد بود. بسیاری فعالیت های بدنی را با جدیت دنبال می کنند، اما تعداد افرادی که به تمرین های ذهنی اهمیت می دهند کمتر است.

2. iGOTHAM Eyewear

مؤثر برای: کاهش سردرد و خشکی چشم به واسطه خیره شدن طولانی مدت به صفحه مانیتور

تحقیقات نشان می دهند افراد به صورت متوسط، نزدیک به 10.5 ساعت از زمان روزانه خود را با نگاه کردن به صفحات دیجیتالی سپری می کنند. با وجود اهمیت مضرات تماس طولانی مدت با نور آبی، کمتر به این مسئله پرداخته شده است. این مضرات شامل سردرد، چشم درد، خشکی چشم، اخلال در خواب و . . . می شوند. یکی از راه های مقابله با این پدیده، استفاده از عینک های کامپیوتر باکیفیت در هنگام کار و پیش از خواب است.

3. min Workouts-7

مؤثر برای: حفظ سلامت فیزیکی با فعالیت روزانه 7 دقیقه ای

زمان کافی برای تمرین ندارید؟ با سیستم تمرین 7 دقیقه ای، مشکل شما برطرف خواهد شد. این وب سایت با برنامه های تمرینی پرفشار باعث بالا رفتن ضربان شما در هفت دقیقه می شود و رایگان است.
آموزش مستمر

4. Rype

مؤثر برای: یادگیری زبان جدید با درس های روزانه 30 دقیقه ای توسط آموزگاران منتخب و حرفه ای آیا به دنبال یادگیری زبانی جدید در سال جاری هستید؟ بزرگترین مشکل پیش رو در یادگیری زبان جدید (و یا هر مهارت دیگری) زمان است. علاوه بر یادگیری چند لغت از طریق یک اپلیکیشن، بیشتر افراد زمان کافی برای مراجعه به کلاس و دیدار حضوری با معلمان را ندارند. برنامه Rype برای افراد پرمشغله که به دنبال یادگیری زبان جدید هستند، حول محور برنامه آنها با معلمان حرفه ای طراحی شده است.

5. Audible

مؤثر برای: گوش کردن به کتا ب های صوتی

روش جدید خواندن، گوش کردن است. با توجه به زمان غیرمؤثری که در ترافیک، مترو و کار در دفتر صرف می شود، راه های بهتری برای استفاده حداکثری از زمان وجود دارد. مادامی که مشغول به کارهای مختلف هستید، Audible روشی بسیار مناسب برای جذب اطلاعات جدید است.

6. Blinkist

مؤثر برای: مطالعه خلاصه کتاب ها در 15 دقیقه

اگر همچنان از خواندن لذت می برید، امکان صرفه جویی در زمان با خواندن خلاصه کتاب ها وجود دارد.Blinkist خلاصه و مطالب مهم آثار غیرداستانی را در 15 دقیقه به شما ارائه می کند.
بازده خود را افزایش دهید

7. Five Minute Journal

مؤثر برای: تمرین قدردانی و بازبینی اهداف در 5دقیقه

لذت بخش بودن فرآیند به میزان رسیدن به اهداف حائز اهمیت و گاهی از آن مهمتر است. علاوه بر این، رسیدن به اهدافی که از آنها خوشحال نیستید چه سودی دارد؟ نوشتن دفترچه خاطرات همواره به عنوان روشی برای آرامش ذهنی و بهبود انضباط شناخته شده است. Five minute journal به منظور تمرین مستمر قدردانی و بازده بیشتر طراحی شده است.

8. Varidesk

مؤثر برای: حالت قرار گرفتن صحیح به منظور بازده بیشتر با میزهای ایستاده و باکیفیت

اگر شبیه به اغلب کارآفرینان هستید، احتمالاً درد کمر و گردن ناشی از نشستن طولانی مدت را تجربه کرده اید. علاوه بر مشکلات دیگر، این مسئله سبب افت بازده نیز می شود. Varidesk میزهای ایستاده ای را با قیمت مناسب ارائه می کند که در دفاتر و خانه ها قابل استفاده هستند.

9. Calendly

مؤثر برای: رزرو آسان ملاقات های دونفره و یا گروهی

هماهنگی های زیاد برای ملاقات های متعدد، یکی از زمانبرترین فعالیت های ماست. با وجود اینکه زمان صرف شده برای هماهنگی یک ملاقات کوتاه به نظر می رسد، این زمان ها در طولانی مدت چشمگیر خواهند بود. با Calendly، افراد به برنامه شما دسترسی دارند و می توانند در بازه هایی که زمان شما خالی است، قرار ملاقات را تنظیم کنند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی