کسب درآمد با راهکارهای نوین / هنگامی که که مرده ها نیز پول ساز می شوند - فرصت امروز

جمعه, 08 دی 1396 - 15:13

هرساله در جهان حدود 55 میلیون نفر یعنی رقمی در حدود 0.8 جمعیت کره زمین می میرند. با توجه به اینکه هر جایی که جمعیت وجود داشته باشد می توان یک بازار تشکیل داد، مردگان نیز جمعیت کثیری را شکل می دهند که با اعمال برخی خلاقیت ها در رابطه با آنها می توان کسب و کارهای خوبی را راه اندازی کرد.

در حال حاضر تنها بخش هایی که در این زمینه فعال هستند، موسسات کفن و دفن محسوب می شوند. با این حال واقعیت این است که علم پیشرفت کرده و تأثیرات آن تقریبا تمامی جنبه های زندگی بشری را دستخوش تغییر ساخته است. تحت این شرایط بدون تردید دیگر نباید با روش های چندین سال قبل در رابطه با کفن و دفن مردگان عمل کرد. این امر در حالی اهمیت بیشتری به خود می گیرد که آمارها حاکی از آن است که فضاهای رایج برای خاکسپاری اجساد تا 20 سال آینده کاملا پر خواهند شد.

این امر به خصوص برای کشورهایی که استفاده مجدد از قبرها رواج ندارد، مشکلات به مراتب بیشتری را به همراه خواهد داشت. اگرچه تحت این شرایط سوزاندن گزینه ای مناسب به نظر می رسد با این حال توجه داشته باشید که آیین ها و فرهنگ ها در این رابطه تفاوت دارد و نمی توانید آن را به راحتی تغییر دهید. تحت این شرایط بهتر است موسسات اقدام به پیش خرید یا ساخت مراکز جدید کنند. این امر باعث خواهد شد در صورت بروز بحران احتمالی و افزایش چشمگیر قیمت ها، این شرکت شما باشد که بازار را در دست خواهد گرفت.

با این حال این امر یک هدف بلندمدت محسوب شده و نمی توانید صرفا با تکیه بر آن جلو بروید. در واقع شما به فعالیت در حال حاضر نیز احتیاح دارید و در این راستا پیشنهاداتی مطرح است که در ادامه به بررسی موارد منتخب خواهیم پرداخت.

1- خدمات اینترنتی راه اندازی کنید

امروزه برخی از شرکت های خوشفکر و خلاق ژاپنی در اقدامی نوین به ارائه خدمات آنلاین در رابطه با مردگان می پردازند. واقعیت این است که هر فردی علاقه مند بازدید از قبر عزیز از دست رفته خود است، با این حال در مسئله کمبود وقت در کنار فاصله دور، باعث می شود تا برخی تنها به صورت سالانه بتوانند در این رابطه اقدام کنند. این امر بدون تردید یک نیاز را به وجود آورده است که افراد بتوانند در هر لحظه ای خود را در کنار قبر آشنای خود حس کنند.

تحت این شرایط شما می توانید با نصب دوربین امکان مشاهده مستقیم را فراهم آورید، همچنین لازم است گزینه های متنوعی را در اختیار بیننده قرار دهید تا وی به هر نحوی که علاقه مند است این دیدار را به بهترین نحو ممکن شکل دهد. برای مثال برخی دوست دارند شاخه گلی را بر سر قبر قرار دهند و برخی دیگر تحت این شرایط به پخش کردن مواد غذایی تمایل بیشتری دارند که باید کاملا مورد توجه قرار گیرد.

2- فرهنگ جامعه ای را که در آن فعالیت دارید به طور کامل مورد بررسی قرار دهید

همواره این احتمال وجود دارد که در اندیشه گسترش محدوده عملکرد خود باشید. تحت این شرایط لازم است مکان نمایندگی بعدی خود را به خوبی انتخاب کنید. اگرچه این امر منطقی تر است که مقصد بعدی خود را نیز کشوری انتخاب کنید که حداقل از نظر مذهبی مشابه مکان فعلی شما باشد، با این حال در راستای موفقیت توصیه می شود هیچ گونه مانعی را در سر راه خود قرار ندهید و از بازارهای موجود غافل نشوید.

با این حال این نکته بسیار ضروری است که حتما آیین مردم آن منطقه را به نحو کامل مورد بررسی قرار دهید. در واقع شما در راستای نیاز مشتری عمل می کنید و به همین خاطر باید همه چیز مطابق خواست آنها باشد. در راستای کسب سود بیشتر لازم است خلاقیت هایی نیز داشته باشید، با این حال نسبت به این امر که منافاتی با دین و مذهب مردم ندارد، اطمینان حاصل کنید. در این رابطه وجود یک مشاور ساکن در همان کشور یا منطقه می تواند به خوبی نیاز شما را در این رابطه برطرف کند.

3- در شبکه های اجتماعی محبوب حضور داشته باشید و به دانشنامه ای در رابطه با حوزه کاری خود تبدیل شوید

تولید محتوا یکی از مهم ترین اقدامات هر شرکتی محسوب می شود. با این حال بسیاری از شرکت ها این امر را ضروری ندانسته و در این رابطه هیچ اقدامی صورت نمی دهند. با این حال در راستای تأثیرگذاری لازم است به نحوی عمل کنید که مشتری شما را واجد شرایط و توانایی های لازم بداند.

برای مثال بسیاری از فروشگاه های اینترنتی اقدام به تهیه کلیپ های نقد و بررسی محصولات خود می کنند و این امر در خرید هوشمندانه تر به مشتری کمک شایانی می کند. شما نیز باید در این رابطه گام بردارید. برای مثال می توانید به ارائه توضیحاتی در رابطه با محصولات موجود خود پرداخته و نقاط قوت و ضعف آن را معرفی کنید. همچنین باید امکان مقایسه محصولات وجود داشته باشد.

برای مثال شما نمی توانید تنها یک مدل تابوت را در لیست گزینه های مشتری قرار دهید و تنوع نیز نیاز به این امر دارد که مشتری بتواند با مقایسه هریک با دیگری در نهایت بهترین گزینه موجود را انتخاب کند. درواقع یکی از الزامات اصلی فروش اینترنتی کسب اطمینان است که باید مورد توجه قرار گیرد. همچنین یکی از اقدامات جالب که منجر به مراجعه روزانه قشر کثیری از افراد به صفحات مجازی شما خواهد شد، ارائه توضیحاتی در رابطه با آیین مناطق مختلف در رابطه با دفن مردگان است که بدون شک برای افراد از جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود.

در آخر توجه داشته باشید که در هر حوزه ای از کسب وکار شما با هیچ محدودیتی در راستای اعمال خلاقیت مواجه نخواهید بود و حتی با یک مسابقه عکاسی از قبر در قالب چالشی جذاب افراد را به سمت خود متمایل سازید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی