جمعه, ۴ فروردین(۱) ۱۴۰۲ / Fri, 24 Mar(3) 2023 /
           
فرصت امروز

پرسش: پنج سالی است مشاور املاک یکی از بنگاه های شمال تهرانم، اما به دلیل رکود بازار می خواهم شغلم را تغییر دهم. نظر شما چیست؟

پاسخ کارشناس: اگر دلیل تغییر شغل به دلیل رکود بازار مسکن است پیشنهاد می کنم این کار را نکنید. برای اینکه رکود بازار مسکن ناشی از نابسامانی هانی اقتصادی طی سالیان اخیر است و طبعا این دوره نیز می گذرد و همچنان که این روزها شاهد دوره پیش رونق برای مسکن هستیم در آینده نزدیک و شاید نیمه دوم سال شاهد رونق در بازار مسکن شویم و طبعا بازار شما نیز در خرید و فروش املاک رونق می گیرد.

اما این نکته را فراموش نکنید که در هر کاری فراز و فرود وجود دارد و اگر قرار باشد به دلیل کم رونقی و یا بی رونقی شغل خود را تغییر دهید باید هر چند سال یک شغل جدید انتخاب کنید. ثانیا در همین فضای رکود بازار مسکن، بنگاه های املاک وجود دارند که به شکل حرفه ای مشغول فعالیت اند و درآمد خوبی بابت مشاوره و حق کمیسیون ها دارند.

اگر شما به درآمد مکفی دست پیدا نکردید شاید هنوز با اصول و قواعد مدرن بازاریابی مسکن آشنا نیستید و مانند گذشته در بنگاه می نشینید تا مشتری بیاید. اگر این گونه است از همین امروز راه و رسم و شیوه فعالیت خود را عوض کنید. اگر بنگاه شما هنوز به یک برند تبدیل نشده و در منطقه آن را به عنوان یک بنگاه املاک برتر نمی شناسند لازم است طبق یک برنامه مشخص زمینه های معرفی حرفه ای آن را فراهم کنید

امروزه شغل مشاور املاک یک کسب و کار پردرآمد به شمار می رود مشروط به اینکه با اصول بازاریابی و فروش املاک به شکل حرفه ای و مدرن آشنا باشید.

برچسب ها : کلینیک کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/8HmxCOaN
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه