شنبه, ۷ خرداد(۳) ۱۴۰۱ / Sat, 28 May(5) 2022 /
           
فرصت امروز

پرسش: جوانی 28 ساله ام و دنبال یک کسب وکاری هستم که بتوانم با چند سال سخت کار کردن به همه آرزوهای مالی ام برسم؟ شما چه کسب وکاری را پیشنهاد می کنید؟

پاسخ کارشناس: آدم ها به کسب و کار هویت می دهند و کسب وکارها در ذات خود خوب و بد نیستند. هر کسب وکاری می تواند شما را در زمینه مالی موفق کند. اگر شما انگیزه لازم را برای کار کردن داشته باشید طبعا می توانید در کار خود موفق شوید، بنابراین طلافروشی، دستفرو شی، تولید آلومینیوم یا پرورش شترمرغ در ذات خود نشان نمی دهد کسب وکار موفقی اند یا ناموفق، بلکه افراد به کسب وکارها هویت می دهند و از آن درآمدهای عالی کسب می کنند، به همین خاطر گاه شاهدیم که فلان طلافروش در کمتر از یک سال ورشکسته می شود و فلان دستفروش در مدت کوتاهی صاحب مغازه و خانه.

نکته دوم اینکه در کسب وکار به دنبال پول نباش. کسانی که هدف آنها از راه اندازی کسب وکار صرفا پول بوده پس از مدتی شکست خورده اند. شما باید انگیزه قوی برای راه اندازی یک کسب و کار موفق را داشته باشید اگر به کارتان عشق بورزید پس از یک مدتی مشتری های شما زیاد می شود و سفارش های زیادی به دست شما می رسد، زیرا مشتری به دنبال کار خوب و خدمات خوب است. در دنیای رقابتی امروز کسانی که با عشق کار می کردند در کارشان موفق و صاحب پول و سرمایه شدند، اما کسانی که در کار از ابتدا به پول فکر می کنند نمی توانند کاری حرفه ای انجام دهند و ناگزیر مشتریان کمتری به سراغ آنها می آید.

پیشنهاد می شود کاری را که دوست دارید شروع کنید و با عشق و علاقه ادامه دهید و در آن کار متخصص شوید. شک نکنید در دوره کوتاهی پس ازخوب کار کردن مشتری و پول به سراغ شما می آید؟

برچسب ها : کلینیک کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/f0ezdj7l
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه