سه شنبه, 22 خرداد 1397 - 11:00

برای اینکه روزتان را به خوبی شروع کنید، لازم نیست حتماً سحرخیز باشید


    به قلم: رز لیدم

حتی اگر هم سحرخیز نباشید، باز هم راه هایی هست که بتوانید روز خود را با موفقیت آغاز کنید. این بدین معنی نیست که هر روز صبح چندین کیلومتر بدوید یا قبل از رفتن به محل کار به همۀ ایمیل های خود جواب بدهید. در عوض، از صبح خود برای تکمیل کارهای کوچک و ساده بهره ببرید.

وقتی از خواب بیدار می شوید، سعی کنید چند کار شخصی را برای سلامت روحی خود در برنامه تان بگنجانید، مثلاً کار روی یک پروژۀ شخصی یا نوشتن چیزهایی که به خاطر داشتن شان در زندگی سپاسگزارید. برای شما که بیشتر روز را مشغول کار هستید، انجام یک پروژۀ شخصی باعث می شود روی خودتان تمرکز کرده و علایقتان را دنبال کنید.

تمرین قدردانی می تواند به شما کمک کند تا در ادامۀ روز در مسیر خوشبینانۀ موفقیت قرار بگیرید.

مراسم صبحگاهی می تواند از این هم ساده تر باشد. می توانید صبح خود را با کار ساده ای مانند مرتب کردن تختخواب آغاز کنید. اگر به مرتب کردن تختخواب عادت کنید، روزتان را از اول به خوبی شروع می کنید، با خیالی آسوده و اتاقی مرتب.

آماده شدن برای ادامۀ روز راه های گوناگونی دارد، از مرتب کردن خانه گرفته تا خواندن اخبار. اینفوگرافی زیر که توسط Silver Door Apartments طراحی شده، اطلاعات بیشتری در این زمینه به شما خواهد داد.

 

در انتهای متن لینک دانلود فایل PDF اینفوگرافی در دسترس است.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 غلامرضائی 1397-03-23 10:10
با سلام با تشکر از مطالب آموزنده تان
لطفا در رابطه با حمایت از کارگاههای کوچک قدیمی که شاید با راه اندازی مجدد آنها بتوان کمکی کوچکی به اقتصاد مخصوصا روستایی بشود هم مطلب بگذارید مخصوصا ریسندگی و پارچه بافی
که متاسفانه مطلب خاصی را نتوانستم از اینترنت پیدا کنم که مفید باشد
با سپاس فراوان از شما خوبان
ارسال پاسخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید