پنجشنبه, ۲۷ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Thu, 18 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

استخدام نیروی کار امری اساسی برای هر برندی در بازار محسوب می شود. بسیاری از برندها برای اینکه نظر مشتریان شان را جلب کنند، به طور مداوم از نیروی کار حرفه ای با مدرک بالا سود می برند. در این میان نکته مهم ناتوانی مدارک دانشگاهی در اثبات توانایی های یک فرد است. این روزها مهارت ها امر بسیار بهتری برای اعتماد به کارمندان محسوب می شود. درست به همین خاطر برخی از برندهای بزرگ خیلی زود استخدام بر پایه مهارت به جای مدرک را شروع کرده اند. این امر می تواند برای شما نیز جذابیت های زیادی به همراه داشته و کارتان را حسابی توسعه دهد. هدف اصلی در این مقاله بررسی برخی از نکات مهم برای تاثیرگذار بر روی مخاطب هدف با استفاده از استخدام نیروی کار بر محور مهارت است. این امر به شما کمک شایانی برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف کرده و اوضاع تان را نیز به خوبی بهبود می بخشد. در ادامه برخی از مهمترین نکات در رابطه با مزایای استخدام مهارت محور را مورد بررسی قرار می دهیم. 

چرا استخدام مهارت محور نیروی کار مهم است؟

جلب استعدادهای متنوع تر

استعداد افرادی که برای شما کار می کنند، امر بی نهایت مهمی محسوب می شود. این امر باید همیشه برای شما به طور اساسی مورد توجه قرار گرفته و شانس تان را نیز توسعه دهد. یادتان باشد برای تاثیرگذاری بر روی بازارهای بزرگ و مشتریان شان شما باید همیشه آمادگی رقابت با برندهای بزرگ را داشته باشید. این امر بدون استفاده از نیروی کار حرفه ای معنایی پیدا نخواهد کرد. درست به همین دلیل شما باید همیشه آمادگی لازم برای تاثیرگذاری بر روی بهترین نیروهای کار در بازار برای همکاری با خودتان را داشته باشید. 

مطلب مرتبط: چطور در مصاحبه های استخدامی آنلاین شرکت کنیم؟

این روزها بسیاری از افراد حرفه ای در حوزه های مختلف کاری دارای مدرک مشخصی نیستند. این امر شاید برای شما بی نهایت عجیب باشد، اما در طول دو دهه اخیر بدل به ترندی اساسی شده است. با این حساب شما نباید خیلی در قید و بند مدارک باشید. همین که یک فرد رزومه مناسبی داشته و توانایی انجام وظایف مورد نظر شما را داشته باشد، امر مناسبی خواهد بود. اگر در این راستا سختگیری زیادی به خرج دهید، خیلی زود شانس تان برای رقابت با برندهای بزرگ به طور کامل از بین می رود. آن وقت کمتر کسی حتی سمت برند شما نیز خواهد آمد. 

انتخاب بهترین افراد برای بهترین موقعیت های ممکن

استفاده از افراد مناسب در دنیای کسب و کار به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف کمک شایانی خواهد کرد. این امر می تواند به شما کمک شایانی در دنیای کسب و کار کرده و اوضاع تان در بازار را نیز بهبود بخشد. یادتان باشد انتخاب بهترین افراد برای موقعیت های شغلی در شرکت باید براساس مهارت های آنها صورت گیرد. شاید یک فرد به زور و زحمت مدرک دانشگاهی یا شرکت در دوره های آموزشی را داشته باشد، اما اگر توانایی کار کردن براساس مهارت های مورد نیاز را نداشته باشد، خیلی زود اوضاع شما به هم خواهد ریخت. 

توصیه ما به شما در زمینه استخدام نیروی انسانی تلاش برای راستی آزمایی توانایی آنهاست. این امر با نگاهی کوتاه به رزومه آنها یا حتی درخواست برای همکاری موفق میان آنها با شما امکان پذیر خواهد بود. درست به همین دلیل بسیاری از برندهای بزرگ در عمل امکان تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف را به همراه آزمون های سخت از نیروی کارشان به دست می آورند. اگر شما هم دوست دارید برندهای بزرگ را سرلوحه کارتان قرار دهید، باید در این حوزه عملکردی مشابه از خودتان نشان دهید، در غیر این صورت خیلی زود کارتان با مشکلات جدی رو به رو می شود. 

مطلب مرتبط: استخدام نیروی کار در کسب و کارهای کوچک

افزایش وفاداری نیروی کار

وقتی شما نیروی کارتان را بدون دردسرهای رایج و مرتبط با مدرک استخدام می کنید، تاثیرگذاری بسیار بهتری بر روی آنها خواهید داشت. این امر می تواند به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف کمک ویژه ای کرده و کارتان را نیز به خوبی مدیریت نماید. برندهایی که نیروی کارشان سطح بالاتری از وفاداری را نشان می دهند، همیشه برای بهبود اوضاع شان در بازار نیاز به تحمل سختی های کمتر خواهند داشت. بنابراین شما با استخدام بدون محوریت اساسی و ثابت مدرک می توانید کارمندان یا به طور کلی نیروی انسانی وفادارتری داشته باشید. 

منبع : entrepreneur
برچسب ها : اصول کسب و کار
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/nXUtPk9R
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه