یکشنبه, ۲ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Sun, 24 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز

کوکاکولا در تازه ترین اقدامش از مجموعه بطری های پلاستیکی بازیافتی برای بسته بندی محصولاتش رونمایی کرده است. این اقدام در راستای توسعه استراتژی قدیمی کوکاکولا برای فعالیت سازگار با محیط زیست صورت گرفته است. 

کوکاکولا و استفاده از پلاستیک های بازیافتی برای بسته بندی نوشیدنی

یکی از نگرانی های اصلی در زمینه استفاده از پلاستیک های بازیافتی از سوی کسب و کارهای حوزه غذا و نوشیدنی مربوط به بحث بهداشت شان است. کوکاکولا در این رابطه آزمایش های بهداشتی بسیار زیادی را پشت سر گذاشته است. این امر نقش مهمی در جلب نظر مشتریان به سوی استراتژی تازه کوکاکولا بازی می کند. بسیاری از برندها برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف اقدام به استفاده از شعارهای مربوط به حفاظت از محیط زیست می کنند. نکته مهم درخصوص کوکاکولا افزایش فشارها به این برند برای فعالیت سازگار با محیط زیست بود. این فشارها در طول یک دهه اخیر از سوی گروه های حمایت از محیط زیست به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت. با این حساب اقدام تازه کوکاکولا نتیجه همان فشارهای قدیمی از سوی گروه های حفاظت از محیط زیست است. 

شرکت های بسیار زیادی در طول سال های اخیر استفاده از پلاستیک های بازیافتی را مدنظر قرار داده اند. کوکاکولا نیز در این راستا نوآوری قابل ملاحظه ای داشته است. یکی از تعهدات اصلی کوکاکولا در این میان کاهش قابل ملاحظه‎ استفاده از پلاستیک در بسته بندی محصولاتش است بنابراین کوکاکولا در آینده فعالیت سازگار با محیط زیست بسیار بیشتری را مدنظر قرار خواهد داد. 

منبع : fooddive
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/AgddWdx6
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه