چهارشنبه, 25 تیر 1399 - 09:00

همواره فهرست پردرآمدترین‎ها، مورد توجه بسیاری قرار می‎گیرد، با این حال در این مقاله مخاطبین هدف، بازیگران و یا ورزشکاران نبوده و قصد داریم تا به وضعیت درآمدی مدیران شرکت های مختلف بپردازیم. این آمار به تازگی در رابطه با سال گذشته اعلام شده است که در جایگاه نخست ایلان ماسک با اختلافی فاحش قرار دارد. وی در سال گذشته موفق شد تا درآمدی 595 میلیون دلاری را داشته باشد که یک رکورد فوق العاده محسوب می شود، با این حال بخش اعظمی از این درآمد به علت رشد فوق‎العاده ارزش سهام دو برند او محسوب می‎شود.

ایلان ماسک پردرآمدترین مدیر جهان

درواقع تسلا در حال حاضر ارزشمندترین برند خودروسازی است. با توجه به اختلاف فاحش او با سایر رقبا، هیچ احتمالی وجود ندارد که برای سال آینده، فرد دیگری به جای او قرار گیرد. در جایگاه بعدی مدیر ارزشمندترین برند حال حاضر جهان قرار دارد. وی موفق شده است تا درآمد 133 میلیونی را داشته باشد. تقریبا تمام این درآمد به خاطر ارزش سهام او در شرکت است. نکته قابل تأمل فهرست امسال، رشد چشمگیر مدیران زن در فهرست 100 تایی‎ها است.

در این راستا جایگاه نوزدهم به لیزا سو، مدیر AMD اختصاص دارد. با این حال درآمد وی 55 میلیون دلار بوده است که اختلاف آن با نفرات اول، زیاد است. درواقع هنوز وضعیت بانوان برای رقابت نزدیک با مدیران مرد، چندان مناسب نیست. رده‎های بعدی پردرآمدترین مدیران به شرح زیر است:

3-تام راتلج (117 میلیون دلار)

4-جوزپه لانیلو (116 میلیون دلار)

5-سامیت سینگ (108 میلیون دلار)

6-جاناتان گری (107 میلیون دلار)

7-رابرت سوان (99 میلیون دلار)

8-ساندار پیچای (86 میلیون دلار)

9-ساتیا نادلا (77 میلیون دلار)

10-داگلاس اینگرام (70 میلیون دلار)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید