دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399 - 11:01

در شرایط حال حاضر که قرنطینه خانگی باعث بسته شدن اکثر مشاغل و در خانه ماندن افراد شده است، یکی از تاکیدها فراموش نکردن ورزش می باشد. درواقع شرایط فعلی تحرک افراد را به حداقل رسانده و اگر در این رابطه برنامه ای نداشته باشید، بدون شک سلامت افراد با تهدیدی جدی مواجه خواهد شد. همچنین ورزش مداوم به حفظ روحیه در این شرایط سخت نیز کمک خواهد کرد. اگرچه برنامه های ورزشی متعددی وجود دارد، با این حال ورزش کردن همراه با ستاره محبوب خود، می تواند جذابیت و انگیزه این اقدام را چند برابر نماید.

مبارزه کرونا کریس همسورث

در این رابطه بازیگر نقش ثور که جزو محبوب ترین بازیگرهای حال حاضر سینما محسوب می شود، در اقدامی جالب اپلیکیشن ورزشی خود را معرفی کرده است. نام این برنامه Centr بوده و در همین مدت زمان کم چند روزه معرفی آن، به کاربران میلیونی رسیده است. هزینه آن 99 دلار است که در حدود نیمی از سود آن به مبارزه با کرونا و حمایت از خانواده های کم درآمد برای امکان تداوم طرح قرنطینه خانگی، اختصاص پیدا خواهد کرد. در این برنامه ویدئو انواع تمرین های ورزشی وی در کنار برنامه تغذیه وجود داشته و مدیتیشن نیز توسط او اجرا می شود.

با توجه به نظرات افراد در وب سایت رسمی این برنامه و فضاهایی نظیر گوگل پلی، این طرح کاملا موفق بوده و کاربران رضایت بسیار بالایی را دارند. حال ممکن است شاهد چنین اقداماتی از سوی سایر ستارگان سینما باشیم. درواقع کریس همسورث نشان داده است که در کنار توانایی بازیگری فوق‎العاده خصوصا در فیلم‎های اکشن، یک مربی ورزشی ایده آل نیز محسوب می شود. با این حال برخی از افراد از سخت بودن لغو دوره آزمایشی خبر داده و اعلام کرده اند که بدون خواست آنها مبلغ فوق از حساب آنها کسر شده که هنوز با واکنش رسمی تیم سازنده این برنامه همراه نبوده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید