دوشنبه, 26 خرداد 1399 - 11:30

اگرچه شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا میزان استفاده از تماس تصویری و وبینار در سراسر جهان رشدی خیره کننده را داشته باشد، با این حال کیفیت تصاویر در این رابطه حتی با در اختیار داشتن یک اینترنت پرسرعت، همچنان در وضعیت مناسبی قرار ندارد. در این رابطه خرید وب کم های باکیفیت بسیار هزینه بر بوده و برای گوشی های تلفن همراه نیز شما نیاز به خرید مواردی دارید که کیفیت دوربین آن ها در سطح بسیار بالایی قرار دارد. طبیعتا تمامی این موارد بسیار هزینه بر خواهد بود.

چگونه کیفیت وبینار و تماس های تصویری خود را افزایش دهیم

در این رابطه برند Pictar محصول خود را عرضه کرده است که تمامی امکانات لازم برای یک وبینار و یا تماس تصویری باکیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. این وسیله شامل یک لنز گیره ای، پایه نگهدارنده و چراغی با چند لامپ LED است که باعث می شود تا نورپردازی به بهترین شکل انجام شود. درواقع ثابت بودن دوربین برای تصویری مناسب امری بدیهی بوده و لنز مورد استفاده باعث افزایش چندین برابری کیفیت دوربین شما خواهد شد.

مطلب مرتبط: تماس تصویری 50 نفره اقدام جدید اینستاگرام

نکته مهم دیگر این است که قیمت این محصول بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و این امر باعث می شود تا تمامی افراد بتوانند از آن استفاده نمایند. بدون شک با توجه به این امر که حمل و نقل گوشی های تلفن همراه در مقایسه با سیستم ها بسیار ساده است، بدون شک این ابزار می تواند انقلابی را در عرصه وبینار و تماس تصویری ایجاد نموده و تعداد استفاده کنندگان از این بخش را افزایش دهد. با این حال با توجه به این امر که از عرضه آن مدت زمان کمی گذشته است، برای اطمینان از نتیجه بخش بودن آن، باید حداقل تا پایان ماه صبر نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید