i8 یک آلمانی بی نظیر - فرصت امروز

پنج شنبه, 13 آبان 1395 - 16:20

هیچ خودروساز درجه یکی در دنیا تاکنون نتوانسته ماشینی با این سطح از تکنولوژی و امکانات تولید کند. از سال 2014، یعنی از زمان تولید بی ام دبلیو i8 هیبریدی، این کمپانی به دنبال عبور کردن از مرز ها و محدودیت های تولید خودرو های هیبریدی بوده و ثمره آن چه شده است؟ بی ام دبلیو لوکس740 Le xDrive هیبرید. 

به گزارش خودروکار؛ معمولاً برای این کلاس از خودرو ها، آلودگی محیط زیست چندان اهمیتی ندارد. اما با سفت و سخت تر شدن قوانین آلایندگی، کمپانی ها اهمیت بیشتری به این مسئله می دهند و در آینده شاید شاهد ماشین هایی با آلایندگی صفر باشیم!

با وجود داشتن 5.2 متر طول، موتور این ماشین دارای تعداد سیلندر زیادی نیست. دارای یک موتور دولیتری چهار سیلندر است که 265 اسب بخار قدرت تولید می کند و آن را تبدیل به قوی ترین موتور دو لیتری کمپانی بی ام دبلیو تاکنون کرده است. موتور الکتریکی هم 111 اسب بخار تولید می کند و در مجموع 322 می شود. صفر تا 100 این ماشین 5.3 ثانیه است. با وجود داشتن آپشن های فراوان، رانندگی با این خودرو بسیار آسان است. سواری این ماشین بسیار نرم است و رانندگی با سرعت پایین در حین فعالیت موتور الکتریکی، صدای بسیار کمی را تولید می کند. اما هنگامی که شارژ باتری ها خالی شوند فقط موتور بنزینی دو لیتری برای شما باقی می ماند و آلودگی صوتی آن در تضاد کامل با حالت قبل است. به عنوان یک خودروی لوکس، سری 7 یک خودروی بسیار مناسب برای راندن است. فیبر کربن کار شده در بخش های داخلی مقدار قابل توجهی از وزن این خودرو را کم کرده و آن را دارای تعادلی کرده است که رقیبش بنز S- Class را به زحمت انداخته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی