دوشنبه, ۲۳ فروردین(۱) ۱۴۰۰ / Mon, 12 Apr(4) 2021 /
           
فرصت امروز

شعبه مک دونالد در سوئد در اقدامی جالب کمپینی نوستالژیک برای روزهای پایانی سال 2020 طراحی کرده است. اگر دوره جوانی شما در دهه 90 میلادی طی شده است، به خوبی با مدل موهای مشهور آن دهه آشنایی دارید. یکی از مدل موهای جالب در آن زمان به نام مک دونالد بود. این مدل شامل بلند کردن موی سر و شانه زدن از وسط بود. دلیل این نام ‎گذاری شباهت ظاهری موی چنین افرادی به حرف M در لوگو مک دونالد است. اکنون مک دونالد پس از 3 دهه دوباره به سراغ آن الگوی نوستالژیک رفته است. 

کمپین مک دونالد با محوریت اصلاح کلاسیک موی سر

بازاریابی نوستالژیک برای تمام برندها جذابیت دارد. یکی از مزیت ‎های این امر نمایش قدمت و سابقه برند در عرصه کسب و کار است. اگر این امر مدنظر برندها قرار نداشته باشد، با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهند شد. مک دونالد امسال با اجرای این کمپین در سوئد قصد یادآوری خاطرات خوش گذشته را دارد. نکته جالب اینکه برخی از آرایشگاه‎ های مردانه در سوئد با نام M شروع به فعالیت کرده ‎اند. این آرایشگاه‎ ها طرف قرارداد مک دونالد برای اجرای این کمپین هستند. 

منبع : marketingdive
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/qXvqdNWn
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه