دوشنبه, ۱۱ اسفند(۱۲) ۱۳۹۹ / Mon, 1 Mar(3) 2021 /
           
فرصت امروز

برند اولد اسپایس، فعال در زمینه تولید تیغ های اصلاح صورت و لوازم جانبی، اخیرا نسبت به راه اندازی نخستین آرایشگاه مردانه اش اقدام کرده است. این امر با توجه به شهرت بالای اولد اسپایس برای بسیاری از مشتریان نکته قابل توجهی محسوب می شود. آرایشگاه این برند به طور رسمی در اول مارس شروع به کار خواهد کرد این برند برای نخستین آرایشگاه ‎اش شهر کلومبوس در ایالت اوهایو را انتخاب کرده است. 

افتتاح نخستین آرایشگاه برند اولد اسپایس

نکته مهم درخصوص آرایشگاه برند اولد اسپایس طراحی انحصاری اش برای تولید محتوای بازاریابی است بنابراین شاید خبری از حضور تمام مشتریان به صورت عمومی در این آرایشگاه نباشد. ایده اصلی اولد اسپایش دعوت از برخی سلبریتی ها به منظور نمایش کیفیت محصولاتش با اصلاح سر و صورت آنهاست. 

امروزه تولید محتوای بازاریابی برای بسیاری از برندها بدل به دغدغه ای مهم شده است. اولد اسپایس در این میان وضعیت منحصر به فردی دارد. بازاریاب های این برند همیشه عملکرد مناسبی در زمینه جلب نظر مخاطب هدف داشته اند. شاید با این ایده جذاب نیز توجه مشتریان به اولد اسپایس بیش از هر زمان دیگری شود. عرصه رقابت در زمینه محصولات مربوط به اصلاح مو در طول سال های اخیر به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. این امر با توجه به بحران مالی ناشی از کرونا به طور عمیق تری بر روی برندها تاثیر گذاشته است. بسیاری از کسب و کارها در این میان برای جلب نظر مشتریان دست به اقدامات تازه زده اند. اولد اسپایس نیز در این میان از نخستین آرایشگاه مردانه‎اش رونمایی کرده است. 

منبع : marketingdive
برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/tdWD14NK
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه