یکشنبه, 17 فروردين 1399 - 09:05

یکی از بخش های پردرآمد حال حاضر صنعت خودرو، تیونینگ کردن آنها است. تا به امروز به معنای ایجاد ظاهری به‎روز تر و قدرتمندتر بوده است، با این حال یک شرکت اتریشی به نام Spec Auto Tuning با خلاقیت جالب خود نگاه های بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. آنها عملکردی کاملا متفاوت را در پیش گرفته و اقدام به قدیمی‎سازی خودروهای روز جهان می کنند. این موضوع باعث می شود که ظاهری قدیمی و موتوری قدرتمند را در کنار هم داشته باشید.

تیونینگ معکوس

نکته جالب دیگر این است که از این اقدام برای خودروهای برقی و با سوخت پاک نیز می توان استفاده کرد. درواقع یکی از تهدیدهای جدی استفاده از خودروهای قدیمی، مصرف سوخت و آلایندگی بسیار بالای آنها است که این اقدام باعث می شود تا طرفداران خودروهای کلاسیک، بدون دغدغه بتوانند از این امکان جدید استفاده کنند. در این کارخانه شما هر برندی را می-توانید به خودرو قدیمی مورد علاقه خود تبدیل کنید.

برای مثال اگر صاحب یک ب ام و هستید، می توانید آن را به خودرو کلاسیک هر برند دیگری تبدیل کنید. با توجه به بی سابقه بودن این اقدام، پیش‎بینی می شود که این برند خلاق بتواند سهم بسیار خوبی در بازار را به دست آورد. حال باید شاهد برندهای دیگری در حوزه های مختلف برای انجام این سیاست جالب باشیم. درواقع جهان به سمتی در حال حرکت است که حتی یک خلاقیت جذاب نیز می تواند مزیت رقابتی بسیار بزرگی باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید