سه شنبه, 07 مرداد 1399 - 09:32

تیک تاک همواره نسبت به تشویق کاربران خود برای فعالیت بیشتر، توجه ویژه ‎ای را داشته است برای مثال هر هفته چالش ‎هایی معرفی می ‎شود. با این حال پس از تحریم های آمریکا و شیوع ویروس کرونا، شاهد کاهش فعالیت در این شبکه بوده ایم.

بسته حمایتی 200 میلیون دلاری تیک تاک کاربران فعال

در این راستا مدیران این شبکه اعلام کرده ‎اند که بسته حمایتی 200 میلیون دلاری را برای کاربران فعال خود در نظر گرفته اند. این امر می‎ تواند باعث شود تا این شبکه بار دیگر، با نرخ فعالیت فوق ‎العاده خود مواجه شود. با این حال کاربران زیر 18 سال، شامل این طرح نخواهند شد.

مطلب مرتبط: تیک تاک برندی آمریکایی خواهد شد

همچنین فعالیت روزانه و امکان مشاهده صفحه بدون نیاز به دنبال کردن افراد، از دیگر معیارها محسوب می ‎شود. این امر می‎ تواند زمینه اعتراض کاربران سایر شبکه‎ ها را به همراه داشته باشد. درواقع شبکه‎ های مطرحی همچون اینستاگرام، هیچ ‎گونه برنامه ‎ای برای کسب درآمد کاربران خود نداشته و در این رابطه حمایت‎ های لازم را نیز انجام نمی ‎دهد. به همین خاطر امکان رشد بسیار سخت به نظر می ‎رسد ‎همین امر خود باعث شده است تا نرخ فعالیت ‎ها در این شبکه با کاهشی محسوس مواجه باشد. درواقع باید دید که برنامه سایر شبکه‎ ها برای افزایش فعالیت کاربران خود، چه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید