جمعه, ۱۸ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Fri, 9 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

والمارت در تازه ترین اقدام بازاریابی اش از ویدئوهای آموزش آشپزی با حضور سلبریتی های مشهور رونمایی کرده است. این کمپین بخشی از برنامه آموزش آشپزی والمارت برای خانواده ها در طول دوران کروناست. بسیاری از افراد در طول دوران کرونا نسبت به  طبخ غذا در منزل شان اقدام می کنند، با این حساب تهیه مجموعه ویدئوهای آموزش آشپزی ایده بازاریابی بسیار جذابی خواهد بود. این مجموعه در 22 قسمت برای نمایش تهیه شده است. 

کمپین بازاریابی والمارت با ویدئوهای آشپزی سلبریتی ها

هنوز از ستاره های حاضر در ویدئوهای آشپزی والمارت به طور کامل رونمایی نشده است، با این حال برخی از چهره ها نظیر سوفیا وارگارا در نخستین قسمت از مجموعه موردنظر حضور خواهند داشت. این امر جذابیت های ویدئوهای والمارت برای مخاطب هدف را افزایش می دهد بنابراین در ادامه مسیر بازاریابی والمارت باید انتظار حضور ستاره های عرصه هنر و ورزش را داشته باشیم. 

براساس نظرسنجی اخیر والمارت از مشتریانش، 87 درصد از آنها مشاهده ویدئوهای آموزش آشپزی با حضور سلبریتی ها را ایده جذابی تلقی کرده اند. این امر بیانگر موفقیت قطعی کمپین تازه بازاریابی این برند در بازارهای مختلف خواهد بود. 

منبع : marketingdive
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Q9o44xIW
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه