چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 - 09:26

اگر بخواهیم از صنعت های برنده شیوع ویروس کرونا نام ببریم، برندهای حوزه سلامت و تکنولوژی تنها گزینه ها خواهند بود. در این رابطه تکنولوژی های سلامت را باید در جایگاهی به مراتب بالاتر قرار داد. برای مثال ROCKUBOT یکی از این موارد محسوب می شود که تنها کافی است تا برای ضدعفونی‎کردن هر چیزی، تنها کافی است تا سطح موردنظر را از زیر آن عبور دهید.

نکته جالب این است که از آن حتی می توان برای ضدعفونی کردن دست ها نیز استفاده کرد. این موضوع باعث شده است تا میزان خرید این محصول تنها در روز اول، رقمی باورنکردنی را داشته باشید که در تاریخ این صنعت، بی‎سابقه بوده است. این مسئله از نظر محیط زیست نیز بسیار مهم است. درواقع در حال حاضر شما باید مرتبا دستان خود را بشویید که این مسئله مصرف آب را افزایش می دهد. انواع ضدعفونی‎کننده ها نیز بنا بر آخرین تحقیقات پزشکی، احتمال بروز بیماری های تنفسی را در فرد تشدید خواهد کرد.

تکنولوژی جنگ ویروس کرونا

فراموش نکنید که ویروس کرونا در افرادی که ایمنی بدن آنها ضعیف تر باشد (نظیر افراد مریض) احتمال درگیر شدن با آن چندین برابر خواهد شد. به همین خاطر در حال حاضر مفیدبودن استفاده از مواد ضدعفونی‎کننده نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. در این رابطه دستگاه فوق، هیچ گونه آلودگی ای نداشته و عوارضی را به همراه نخواهد داشت. نکته جالب این است که از آن برای ضدعفونی‎کردن هر چیزی می توان استفاده کرد. باتری قدرتمند آن از دیگر ویژگی ها محسوب می شود که به قدری پرحجم است که می توان از آن به عنوان یک پاوربانک استفاده کرد. همچنین امکان پخش موسیقی نیز توسط آن وجود دارد.

مطلب مرتبط: کرونا چه درسی را به همگان آموخت

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از بحران کرونا، به یک باره در اکثر کشورها لوازم بهداشتی نظیر ماسک و موارد ضدعفونی‎کننده با افزایش قیمت چشمگیر مواجه شده است. به همین خاطر بهتر است که همین الان از جدیدترین تکنولوژی ضدعفونی‎کننده استفاده کنید که عمر مصرف چندین ساله داشته و شما را از خطرات نایاب شدن و افزایش قیمت بالا، نجات خواهد داد. قیمت این محصول با تخفیف ویژه شرکت سازنده آن برای حمایت از مردم، با 20درصد تخفیف 99 دلار است. درواقع ممکن است که این فناوری باعث شود که دیگر شاهد حضور مواد ضدعفونی کننده رایج نباشیم. حال باید دید که این محصول تا چه حد می تواند در کاهش شیوع ویروس کرونا، نتیجه‎بخش باشد. درواقع تمامی اطلاعات منتشرشده، صرفا توضیحات برند سازنده است و برای کسب اطمینان و اعتماد به این نوع جدید از ضدعفونی‎کننده ها، باید منتظر نظرات کاربران آنها و کارشناس های این حوزه باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید