پنجشنبه, ۲۰ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Thu, 11 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

در حال حاضر اکثر افراد جست و جو در اینترنت را با تلفن های همراه خود انجام می دهند، با این حال تعداد کمی از سایت ها همگامی لازم را با تلفن های همراه داشته و این مسئله باعث می شود تا کاربران یک تجربه بد را داشته باشند. تحت این شرایط ریزش مخاطب، امری محتمل خواهد بود. در این راستا بسیاری از افراد دقیقا نمی‎ دانند که همگام سازی، چه نتایجی را به همراه دارد. در این راستا موارد را بررسی خواهیم کرد.

چرا الزامی همگام سازی سایت تلفن همراه

1-پیدا کردن ساده ‎تر محتواها

ابعاد بزرگ سایت ها که برای سیستم ‎های خانگی تعیین شده است، باعث خواهد شد تا افراد برای دست پیدا کردن به محتوای موردنظر خود، نیاز به جا به جایی در صفحه داشته باشند، با این حال نسخه تلفن همراه، با کمی تغییرات دسترسی ‎ها را کاملا ساده می ‎کند. این امر باعث خواهد شد تا سرعت کار و رضایت کاربران افزایش پیدا کند. در این راستا تنها کافی است تا نگاهی به یک سایت همگام ‎شده و یک سایت غیرهمگام بیندازید تا نسبت به این مسئله آگاهی لازم را به دست آورید.

2-صفحات به صورت کامل قابل مشاهده هستند

با این اقدام می ‎توان تمامی جزییات یک صفحه را به صورت کامل مشاهده کرد. درواقع دیگر نیازی به چرخش افقی صفحه گوشی تلفن همراه نبوده و این مسئله زیبایی خاصی را به سایت شما می ‎دهد. در این رابطه اگر تصور می ‎کنید که برخی از موارد نظیر عکس‎ ها، در اندازه مطلوب نمایش داده نمی‎ شوند، می ‎توانید قابلیتی را مشخص نمایید که براساس آن، با کلیک بر روی هر مورد، تمام صفحه به عکس موردنظر اختصاص پیدا کند.

مطلب مرتبط: چگونه سایتی مناسب برای کاربران تلفن همراه داشته باشیم

3-کاهش نیاز به تایپ

اگرچه در رابطه با سیستم ‎هایی نظیر لپ ‎تاپ، تایپ کردن امری ساده محسوب می شود، با این حال در تلفن های همراه نیاز است که این امر را به حداقل برسانید. درواقع سایت ها در هنگام همگام سازی با تلفن های همراه، گزینه‎ های بیشتری را دارند تا افراد نیاز به تایپ کردن نداشته باشند. در این راستا وجود فرمانبر صوتی و تصحیح خودکار موارد نوشته شده از دیگر موارد مهم محسوب می شود.

4-تصاویر قابل مشاهده هستند

در نهایت نکته ‎ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در بسیاری از سایت های همگام سازی نشده، تصاویر قابل مشاهده نیستند. بدون شک این امر یک ضعف بزرگ بوده و باعث می شود تا محتوای شما، ناقص به نظر برسد. به همین خاطر این اقدام کمک می‎ کند تا تصاویر به بهترین نحو ممکن، نمایش داده شوند. در نهایت یکی از معیارهای مهم در زمینه سئو سایت، همگامی آنها با نسخه ‎های مختلف تلفن همراه است. به همین خاطر این مسئله به صورت جدی در بیشتر دیده شدن شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.

برچسب ها : بازاریابی و فروش
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/lU3FouJZ
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه