دوشنبه, 30 دی 1398 - 08:31

بیمه پاسارگاد موفق به کسب رتبه یک در شاخص بازده فروش شد

با موافقت صندوق تأمین خسارت های بدنی و به مناسبت دهه فجر، مبلغ جریمه دیرکرد تمدید بیمه شخص ثالث بخشیده شد. این طرح از یکم بهمن ماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمه مرکزی، در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ترویج فرهنگ بیمه در کشور و با موافقت صندوق تأمین خسارت های بدنی با درخواست بیمه مرکزی مبنی بر بخشودگی جریمه بند (ب) ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال ۱۳۹۵، مبلغ جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث بخشیده می شود.

بنابر این گزارش، جرایم بیمه نامه شخص ثالث (صرفاً جهت بیمه نامه های صادره با تاریخ اعتبار یک ساله) کلیه وسایل نقلیه موتوری فاقد بیمه نامه، از تاریخ اول بهمن تا سی ام بهمن ماه ۱۳۹۸ شامل بخشودگی 100درصدی می شود. از سوی دیگر، جرایم بیمه نامه شخص ثالث موتورسیکلت ها و وسایل نقلیه کشاورزی فاقد بیمه نامه (صرفاً جهت بیمه نامه های صادره با تاریخ اعتبار یک ساله) نیز از تاریخ اول بهمن ماه به مدت سه ماه شامل بخشودگی 100درصدی می شود.

همچنین در بیست و دومین رتبه بندی شرکت های برتر ایران، شرکت بیمه پاسارگاد در شاخص بازده فروش «گروه موسسات بیمه» رتبه اول را کسب کرد. در تازه ترین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت های برتر ایران در سال ۱۳۹۷ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در سیزدهمین سال فعالیت خود توانست رتبه اول را در بین شرکت های برتر به دست آورد.

براساس گزارش های دریافتی، سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و دومین سال متوالی، فهرست شرکت های برتر کشور را براساس سال مالی ۱۳۹۷ با حضور مقامات، مدیران شرکت های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی روز یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ اعلام کرد.

شـرکت بیمه پاسارگاد در تدوین فهرست شرکت های برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سـال ۱۳۹۷ شرکت های بزرگ ایران صورت گرفت، روی سکوی ۶۳ شرکت های برتر ایران قرار گرفته است. میزان فروش این شرکت بیمه در سال ۹۶ مبلغی معادل 19.931 میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بوده که در سال ۹۷ به رقم 29.081 میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

این رتبه بندی که شرکت های بزرگ و تأثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می کند با هدف شناسایی جایگاه بنگاه های اقتصادی کشور و گروه های صنعتی، گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی و کمک به سیاست گذاران اقتصادی انجام شده است.

گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی سال های فعالیت خود با بهره مندی از شبکه گسترده فروش، کارشناسان متخصص و کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، با بیش از ۲۸۰۰۰ نماینده (شامل ۲۷۱۶ نماینده عمومی و ۲۵۴۶۵ نماینده فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه) رکورد اشتغال زایی در صنعت بیمه از حیث توسعه فروش را نیز نصیب خود نموده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید