انتصابات جدید در بیمه ایران - فرصت امروز

شنبه, 22 خرداد 1395 - 14:00

بیمه نامه

طی احکام جداگانه ای از سوی دکترحسینی رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ایران ، معاونت توسعه مدیریت و منابع ، سرپرست معاونت های حقوقی و هماهنگی امور استان ها ، معاونت فنی و معاونت برنامه ریزی و نو آوری بیمه ایران منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، طی این احکام آقایان نعمت الهی به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع، زاهد نیا سرپرست معاونت برنامه ريزي و نو آوري و جهانگیری در سمت سرپرست معاون فنی و پورکاویان بعنوان سرپرست معاونت حقوقی و هماهنگی امور استانها، شعب و نمایندگی ها منصوب شدند.

انتصاب های انجام شده همگی از بدنه خانواده بیمه ایران بوده و مدیران منصوب شده پیش از این نیز از مدیران قدیمی و باتجربه بیمه ایران بوده و در سمت های مدیریتی بیمه ایران انجام وظیفه می کردند.

با عنایت به اینکه احکام جدید در بیمه ایران براساس مطالعات و کارشناسی های گسترده در جهت اعمال حاکمیت حرفه ای و نوین در شرکت و پس از تایید ساختار جدید بیمه ایران از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور صادر شده است، آقایان افتخاری و حیدری همچنان بعنوان اعضا موثر هیات مدیره بیمه ایران به فعالیت ادامه خواهند داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی