پنجشنبه, ۲۰ بهمن(۱۱) ۱۴۰۱ / Thu, 9 Feb(2) 2023 /
           
فرصت امروز

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودروهای وارداتی حاکی از جهش قیمت ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی خودروهای وارداتی از ابتدای آبان ماه تا امروز است.

گزارش فرصت امروز به نقل از خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودروهای وارداتی حاکی از جهش قیمت ها در این بازار در آبان ماه است به طوری که در بین خودروهای هیوندای آزرا (گرنجور) ۴ سیلندر مدل ۲۰۱۸ از ۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۴ میلیارد تومان رسیده است و مدل ۲۰۱۹ این خودرو نیز در این مدت ۴۰۰ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت هیوندای اکسنت (مونتاژ) مئل ۱۱۳۹۷ نیز از ابتدای آبان ماه تا امروز ۱۴۰ میلیون تومان گران شده است و یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است و قیمت هیوندای النترا ۲.۰ لیتر مدل ۲۰۱۸ نیز از یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت هیوندای سوناتا چهار سیلندر اتوماتیک مدل ۲۰۱۷ از ۲ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان رسیده است.

جهش ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی قیمت خودروهای وارداتی از ابتدای آبان ماه

در میان سایر خودروهای کره ای موجود در بازار می توان گفت که خودروهای کیا نیز در این مدت گران شدند به طوری که قیمت کیا سراتو ۲.۰ لیتر اتوماتیک مدل یک میلیارد ۷۹۰ میلیون تومان امروز به ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت کیا اپتیما هیبرید دل ۲۰۱۸ نیز از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای ژاپنی نیز در این مدت از جهش قیمت ها در امان نبودند به طوری که قیمت میتسوبیشی ASX تیپ ۴ مدل ۲۰۱۸ از یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان در آبان ماه امروز به یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت میتسوبیشی لنسر ۱.۸ لیتر اتوماتیک مدل ۲۰۱۸ نیز از یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان در ابتدای ابان ماه امروز به یک میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای آلمانی موجود در بازار نیز از ابتدای آبان ماه تا امروز جهش چشمگیر قیمت ها را تجربه کردند به طوری که قیمت فولکس گلف GTI مدل ۲۰۱۸ از ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت فولکس پاسات مدل ۲۰۱۸ نیز از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در ابتدای آبان ماه امروز به ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای سانگ یانگ نیز در این مدت از جهش قیمت ها در امان نبوده اند به طوری که قیمت سانگ یانگ نیو کوراندو پرمیوم پلاس مدل ۲۰۱۸ از یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان در ابتدای ابان ماه امروز به یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت سانگ یانگ رکستون G۴ مدل ۲۰۱۸ از ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در ابتدای ابان ماه امروز به ۳ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان رسیده است.

جدول کامل قیمت خودروهای داخلی و وارداتی

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/MK2yrvWW
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه