پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

مدیر روابط عمومی گروه خودروسازی سایپا درباره نمایش ماشین کوییک در نمایشگاه جنوب شرق کشور اعلام کرد کوییک یک خودروی ایرانی آپشنال است که در روزهای آینده پس از اعلام شرکت سایپا وارد بازار خواهد شد.

محمدرضا حقیقی در گفت وگو با ایسنا از اهداف حضور گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه بین المللی خودروی جنوب شرق کشور سخن به میان آورد و گفت: گروه خودروسازی سایپا برای معرفی محصولات خود در راستای سیاست های منطقه ای در نمایشگاه بین المللی شرکت می کند.

وی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا به مناسبت سالگرد زلزله بم در نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کشور حضور پیدا کرده و خدمات بسیار خوبی با شرایط ویژه ای برای مردم استان کرمان در این نمایشگاه در نظر گرفته است.

مدیر روابط عمومی گروه خودروسازی سایپا درباره نمایش ماشین کوییک در نمایشگاه جنوب شرق کشور اعلام کرد: این خودرو کاملاً اتومات، دارای ایربگ، ترمز ای.بی.اس و... است که قابل رقابت با سایر ماشین های آپشنال هم رده خود در بازار است.

وی با بیان این مطلب که سیتروین C4 نیز برای اولین بار در این نمایشگاه معرفی شده است، تصریح کرد: گروه خودروسازان سایپا برای رونق تولید ملی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی از قطعه سازان داخلی مخصوصا قطعه سازان کوچک حمایت می کند و طی روزهای اخیر 500 قطعه ساز حمایت خود را از گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده اند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/kCQb4hX5
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه