جزییات بیشتر از طرح فروش ایران خودرو / ممنوعیت ثبت نام کنندگان سایپا و ثبت نام کنندگان 18 ماه گذشته ایران خودرو - فرصت امروز

یکشنبه, 18 شهریور 1397 - 18:22

طرح فروش ایران خودرو پس از طرح فروش سایپا و تمام حواشی مربوط به آن که قطعا در ریز جزییات آن هستید به زودی شروع می شود و به نظر می رسد که این طرح فروش همراه با شگفتی های جالبی باشد که به دلیل شرایط خاص بازار خودرو بوده و از جمله شرایطی که به نظر می رسد قطعی شده این است که ثبت نام کنندگان طرح فروش سایپا امکان حضور در طرح فروش ایران خودرو را نخواهند داشت.

گروه خودروسازی ایران خودرو این روزها به سختی در حال تلاش برای عرضه طرح فروشی است که همه مردم منتظر شروع آن هستند و با توجه به قول و قرارهایی که پیرامون آن داده شده و از عرضه کوتاه مدت این خودروها گفته شده است، توقعات زیادی برای آن وجود دارد.

این طرح فروش که طبق مشخصات قبلی با ۲۵هزار خودرو آغاز خواهد شد و به نظر می رسد که ۶میلیون تقاضای موجود در طرح سایپا به سمت این فروش جدید خواهند رفت که به نظر می بایست قبل از اینکه شایعات و شبهه های مختلف پیرامون آن ایجاد شود، نهادهای نظارتی قبل از وقوع این شبهات وارد عمل شوند و همه چیز را به صورت شفاف عملیاتی کنند.

قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مصاحبه ای پیرامون این شرایط فروش گفت: گروه خودروسازی سایپا ۵۰ هزار خودرو به مشتریان عرضه کرده و ثبت نام آن به اتمام رسیده است و به همین ترتیب ایران خودرو نیز چیزی در حدود ۲۵ هزار دستگاه خودرو ثبت نام خواهد کرد که این تعداد خودرو به دلیل نبود قطعه در انبارهای این شرکت ها مانده بود و بسیاری از این خودروها با تامین قطعات صورت گرفته به بازار عرضه می شوند.

وی در ادامه گفت: یکی از مشکلات اساسی خودروسازان در زمینه تولید خودرو این بود که بسیاری از قطعات موردنیازشان در گمرک باقی مانده بود و به همین دلیل طبق هماهنگی های انجام گرفته با گمرک توسط رئیس کمیسیون صنایع این مشکل حل شده و تامین قطعات خودروسازان انجام شده است که منجر به عرضه خودرو به مردم گشته است.

همچنین از دیگر شرایط این طرح فروش می توان گفت که این طرح در حالی انجام خواهد شد که مشتریان می بایست سن بالای ۱۸ سال داشته باشند و سابقه خرید ۱۸ ماه گذشته از این شرکت را نداشته باشند.

قیمت محصولات ایران خودرو

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی