شنبه, ۴ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Sat, 23 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

دو برند ایتالیایی لامبورگینی و دوکاتی که زیرمجموعه فولکس واگن محسوب می شوند، در نخستین همکاری خود، اقدام به تولید موتورسیکلتی خاص کرده اند. نام آن Ducati Diavel 1260 Lamborghini انتخاب شده که از نخستین خودرو هیبریدی تاریخ لامبورگینی به نام Siàn FKP 37، در طراحی آن الهام گرفته اند. این موتورسیکلت همان رنگی را دارد که در خودرو هیبریدی لامبورگینی به کار رفته و در رنگ شناسی به آن Electrum Gold گفته می شود.

نخستین همکاری لامبورگینی و دوکاتی کلید خورد

به همین خاطر احتمالا افرادی که محصول لامبورگینی را خریده اند، خود را برای یک ست جذاب آماده خواهند کرد، با این حال در رابطه با زمان عرضه آن تاریخ دقیقی اعلام نشده و به نظر می رسد که اوایل سال آینده، شاهد به فروش رسیدن آن باشیم. گمانه زنی ها در رابطه با قیمت این محصول نیز رقمی تقریبا دو برابر آخرین موتورسیکلت تولید شده توسط دوکاتی خواهد بود. میزان تولید آن نیز عدد 630 اعلام شده است و پیش بینی می شود که در مدت زمانی کمتر از 2 ماه، تمام آن به فروش برسد. حال باید دید که آیا این اقدام، یک همکاری افتخاری بوده و یا شروع اقداماتی جدید خواهد بود. در این راستا برخی از تحلیلگران عقیده دارند که احتمالا از سال آینده در کنار هر مدل جدیدی از لامبورگینی، یک موتورسیکلت الهام گرفته شده از آن نیز عرضه خواهد شد. 

منبع : robbreport
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/qSbrkXvk
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه